Kto zatańczy na lodzie?

przejdź do komentarzy

Lista się poszerza.

rafał mroczek rafał mroczek/ © KAPiF
Znane są nowe szczegóły dotyczące Tańca na lodzie.

Serwis Wirtualne Media podaje, że w programie wystąpią m.in. Rafał Mroczek, Przemysław Saleta, Zygmunt Chajzer, Katarzyna Glinka, Tomasz Kammel, Ewa Sonnet, Przemysław Babiarz, Anna Popek, Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz.

- Jesteśmy w trakcie zamykania całej listy uczestników - mówi zastępca dyrektora TVP2 ds. audycji rozrywkowych i widowisk artystycznych w rozmowie z portalem, Jarosław Burdek.

W sumie zobaczymy 14 gwiazd, które będą walczyły o "Lodową gwiazdę". W tzw. prologu zostanie wyłoniona główna dziesiątka, a pozostałe pary będą na ławce rezerwowej. Mogą wrócić do rywalizacji w razie kontuzji któregoś z uczestników. Pierwszy odcinek już 28 września - wstępna, potwierdzona data.

Dwójka szykuje się do programu bardzo intensywnie. Każdy odcinek programu będzie składał się z trzech części oddzielonych blokami reklamowymi i wiadomościami.

- Kolejne części widowiska wymagają specjalnego przygotowania zarówno uczestników, jak i lodowiska. Takie są wymogi formatu - zdradza Burdek.

Stacja pozazdrościła chyba trochę TVN-owi i zwraca się u rozrywce.

- Emisja programu Gwiazdy tańczą na lodzie na pewno przyniesie dużo pozytywnych efektów dla Dwójki. Spowoduje wzrost oglądalności i poprawę wizerunku stacji. Jest odejściem od rozrywki biesiadnej w stronę rozrywki wysokonakładowej, robionej z wielkim rozmachem.

Czy takie "gwiazdy" zapewnią wysoką oglądalność?

Na zdjęciach:

Katarzyna Glinka:Anna Popek:Ewelina Serafin de la Cruz:

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!