Kuba Wojewódzki komentuje pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej

przejdź do komentarzy

Jak zareagował showman?

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Jakiś czas temu pojawiła się plotka o tym, że powstanie film o życiu Anny Przybylskiej. Wkrótce okazało się, że w plotce jest ziarno prawdy. Stworzenia filmu o aktorce podjął się Radosław Piwowarski, ten sam, który dał Annie rolę w filmie Ciemna strona Wenus. Mówi się czasem, że to właśnie Piwowarski odkrył talent młodej aktorki.

Twórcy filmu szukają teraz aktorki lub amatorki, która wcieliłaby się w postać zmarłej w 2014 gwiazdy. Początkowo mówiono o Oldze Bołądź, później zainteresowanie mediów wzbudziła niesamowicie podobna do Anny Monika Rudnik.

Na razie producenci filmu nie podali konkretnych informacji na temat obsady. Ale wśród wielu osób pomysł zrobienia filmu o Przybylskiej budzi mieszane uczucia.

Niedawno Karolina Korwin-Piotrowska pisała:

W przypadku filmu o Annie Przybylskiej mam wrażenie obserwowania jakiegoś dość ohydnego i obliczonego na tani rozgłos dance macabre z udziałem mediów szukających zysku i reżysera, który podjął się realizacji filmu o niej i z radością o tym opowiada od jakiegoś czasu.


Teraz sprawę komentuje Kuba Wojewódzki, który znał Annę:

A jednak stało się. Powstanie film o Ani Przybylskiej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach działań Cyfrowej Strefy Twórców przez Radosława Piwowarskiego i Polsat. Cóż. Liczymy na to, że Ania nawet po śmierci nie straciła poczucia humoru.


A jak Wam podoba się pomysł nakręcenia filmu o zmarłej aktorce?

Kuba Wojewódzki komentuje pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej

Kuba Wojewódzki komentuje pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!