Kuba Wojewódzki ma już nowy profil na Facebooku

przejdź do komentarzy

"Tobie mały człowieczku z problemami i ego wielkości strusiego jaja mówię - S**ERDALAJ!"

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Tego samego dnia, w którym internet obiegła wiadomość, że Kuba Wojewódzki skasował swój profil na Facebooku, na portalu społecznościowym pojawił się nowy fanpage dziennikarza.

W pierwszym poście Wojewódzki napisał:

Myślę że to będzie ciekawy początek, nowe pomysły, historie, myśli. Jak pytał słynny działacz co zastał Polskę zdewastowaną a zostawił kryzysową, towarzysze pomożecie?

Kolejny wpis zawierał wyjaśnienie całego zamieszania z profilami. Jednocześnie Wojewódzki zwrócił się do osób, które mogłyby hejtować na jego stronie:

Usunąłem poprzednią stronę bo stała się śmietniskiem żałosnych komentarzy, zupełnie niezwiązanych z tym co chciałem przekazać. Uważałem że tak być powinno, bo to co piszę to jest moja zwykła ludzka, obiektywna opinia. Po co te żale, smęty, nienawiść, żałosna prowokacja. Dlaczego żyjemy w takim kraju, gdzie ludzie zawsze muszą kogoś chcieć zniszczyć, mieć satysfakcję że się kogoś nienawidzi. Jeśli nie podoba Ci się to co piszę, drogi czytelniku, odznacz tą stronę i nie zawracaj sobie głowy moimi słowami. Czy tak nie jest łatwiej? Jak widać nie. Liczę na to iż treści jakie będę publikował będą podstawą do obiektywnej i merytorycznej dyskusji, a Tobie mały człowieczku z problemami i ego wielkości strusiego jaja mówię - SPIERDALAJ!

Sądząc po komentarzach, w gronie osób lajkujących Wojewódzkiego nadal jest spora gromada tych, którzy - delikatnie mówiąc - nie podzielają jego poglądów.

Być może showman będzie po prostu banował użytkowników, których komentarze uzna za "mowę nienawiści". Czekamy na rozwój sytuacji;)


Kuba Wojewódzki ma już nowy profil na FacebookuKuba Wojewódzki ma już nowy profil na FacebookuKuba Wojewódzki ma już nowy profil na Facebooku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!