Kuba Wojewódzki przeprasza Ukrainki żyjące w Polsce

przejdź do komentarzy

"Przepraszam Was za wszystko co poczułyście."

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Kilka dni temu Kuba Wojewódzki został wraz z Michałem Figurskim usunięty ze stacji Eska Rock. Na falach stacji nie będzie już Porannego WF-u. Szefostwo Eski zapowiedziało, że jeśli dziennikarze wrócą do pracy, ich audycje będą nagrywane z wyprzedzeniem.

Dziś na facebookowym profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się wpis nawiązujący do awantury, jaką wywołała wypowiedź obu panów na temat Ukrainek.

Miał być żart, wyszła żenada. Wojewódzki przeprasza:

KOBIETY UKRAINY (a podobno jest Was u Nas blisko 100 tysięcy) !!

Teraz kiedy poleciały głowy, przejechał walec konsekwencji, wylała się czara z narodowym oburzeniem i nie mniejsza z narodowym obrażeniem. Teraz kiedy kilku moich kolegów i koleżanek w zapalczywym szale przypomniało opinii publicznej, że istnieją i martwią się o komfort rozsądku publicznego. Teraz kiedy Jerzy Urban, dożywotnio uznany w tym kraju za super zbira, pochwalił moje poczucie humoru. Teraz kiedy już nic tym nie mogę wygrać, a i niewiele przegrać. Teraz kiedy brukowi gamonie nażarli się tym tematem. Teraz więc napiszę spontanicznie i bez szukania alibi w niezrozumieniu konwencji.

Przepraszam Was za wszystko co poczułyście. Za wszystko co wiązało się z naszą audycją, ale co nie wiązało się z tłumaczeniem tej audycji przez innych.

Przepraszam Was za to bez specjalnego wytłumaczenia.

Kuba W.Kuba Wojewódzki przeprasza Ukrainki żyjące w Polsce

Kuba Wojewódzki przeprasza Ukrainki żyjące w Polsce

Kuba Wojewódzki przeprasza Ukrainki żyjące w Polsce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!