Kuba Wojewódzki został oblany kwasem!

przejdź do komentarzy

Showman trafił do szpitala!

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Kuba Wojewódzki słynie ze swojego ciętego języka, ale nikt nie spodziewałby się takiego obrotu spraw. Kilka godzin temu pojawiła się w mediach informacja o tym, że showman pod siedzibą radia Eska Rock został oblany kwasem i trafił do szpitala.

Krążą różne wersje. eFakt.pl podaje, że Wojewódzkiego oblano kwasem, portal SE.pl pisze o "ataku gazem".

Niestety, te doniesienia zostały potwierdzone. Wojewódzki poprosił o zamieszczenie notki o tym zajściu swojego kolegę Jarosława Kuźniara. Na jego blogu możemy przeczytać, że napastnik był zamaskowany i wykrzykiwał prawicowe hasła, których dziennikarz na razie nie chce zdradzać:


Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajde się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika.


Mamy nadzieję, że Kuba szybko powróci do pełni sił. Z krążących w mediach informacji wynika, że nie odniósł większych obrażeń i na własne życzenie wypisał się ze szpitala.

Kuba Wojewódzki został oblany kwasem!

b

Kuba Wojewódzki został oblany kwasem!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!