Kuźniar wyśmiany za oddawanie zakupów odpowiedział hejterom

przejdź do komentarzy

Tymczasem grupa #sekretyKuźniara zanotowała rekordową liczbę postów.

jarosław kuźniar jarosław kuźniar/© KAPiF
Jarosław Kuźniar stał się w ostatnich dniach obiektem drwin po tym, jak na łamach Grazii opowiedział, w jaki sposób podróżuje po Stanach Zjednoczonych z córeczką.

Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i Bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu. Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało - powiedział dziennikarz.


Po takim oświadczeniu na Twitterze zaroiło się od postów sygnowanych hasłem #sekretyKuźniara. Ich autorzy kpili z dziennikarza TVN i jego "zaradności" w taki na przykład sposób:

Nie mam konta w banku X, ale codziennie rano wpadam zapytać o ich ofertę. Kawa z ekspresu gratis!, Odwiedzam znajomych w porze obiadowej albo Nie kupuję długopisów, wszystkie, których używam zgarnąłem na Dniach Kariery.


Chyba najbardziej płodnym autorem haseł był Adrian Biernacki. Oto jego pomysły:
Ostatnia noc w hotelu to dla mnie zawsze noc łupów. Zabieram wszystko z barku i wychodzę wczesnym rankiem, W McDonaldzie często dołączam do przypadkowych imprez urodzinowych. Dzięki temu dostaję darmowy kawałek pizzy, Bramki w metro przechodzę metodą "na plecak". Doskakuję błyskawicznie do kogoś, kto przede mną odbija bilet.


Tymczasem sam Kuźniar przebywa właśnie na Syberii. I raczej nie jest mu do śmiechu.

Na swoim blogu podróżniczym dziennikarz napisał:

Zasypiam na końcu świata z głową pełną przeoranych twarzy. Ludzi szarych, wymiętych, zmęczonych, pachnących smutkiem, tytoniem i alkoholem. Od ciebie zależy ile tego do siebie dopuścisz. Po ilu kilometrach pękniesz? 2000, 3000, 9000? Kolej transsyberyjska zwalnia myślenie, ocenianie innych, uczy pokory, dystansu, prostszego świata. Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów.


Po czym dodał swój komentarz do całej afery:

Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie.

Kuźniar wyśmiany za oddawanie zakupów odpowiedział hejterom

Kuźniar wyśmiany za oddawanie zakupów odpowiedział hejterom

Kuźniar wyśmiany za oddawanie zakupów odpowiedział hejterom

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!