Kylie Jenner ma poważne problemy ze zdrowiem?

przejdź do komentarzy

Bez tabletki nie wyjdzie z domu.

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Jej starsza o rok siostra, Kendall Jenner, powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów, że nie pamięta czasów, kiedy w ich domu nie było kamer. Ciągłe obserwowanie i bycie na świeczniku nie jest łatwym wyzwaniem dla nastolatki. Kylie Jenner robi, co się da, by sprostać wymaganiom show-biznesu. Idzie jej całkiem nieźle - niedawno zarobiła na swój własny apartament.

Dziewczyna wciąż czuje ogromną presję. W przeciągu ostatniego roku przeszła kilka operacji plastycznych. Jej pupa, biust i usta stały się zdecydowanie większe. Brwi podniosły się, a podbródek zmienił kształt. Podobnie rzecz ma się z nosem. Co ciekawe, na wszystkie zabiegi zgodę musiała wyrazić mama nastolatki, Kris Jenner. To nie mogło się skończyć dobrze?

Zagraniczne portale już zaczynają plotkować, że Kylie ma problemy ze zdrowiem psychicznym:- Ma niebywałe wahania nastrojów. Potrafi płakać i za chwilę się śmiać. Lekarz zapisał jej jakieś tabletki na poprawę nastroju, a Kris twierdzi, że to jedynie wahania hormonów i bagatelizuje sprawę. Możliwe, że Kylie będzie na jakiś czas odsunięta z show. Tego Kris obawia się najbardziej.


Opinia publiki ważniejsza od zdrowia córki?

 


Kylie Jenner ma poważne problemy ze zdrowiem?

Kylie Jenner ma poważne problemy ze zdrowiem?

Kylie Jenner ma poważne problemy ze zdrowiem?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!