Kylie Jenner - nastolatka zniszczona przez sławę?

przejdź do komentarzy

Co będzie z nią za kilka lat?

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Kylie Jenner (17 l.) zwróciła na siebie uwagę, gdy niemal codziennie publikowała selfies, na których główną rolę odgrywały jej napompowane usta. Temat jest o tyle kontrowersyjny, że dziewczyna ma zaledwie 17 lat i zgodę na zabieg musiała wydać jej mama, Kris Jenner.

Głos w sprawie Kylie zabrali nawet eksperci, którzy jednogłośnie mówią, że dziewczyna marnuje swoją młodość na bycie perfekcyjną.

Kogo za to winić? Dziewczyna nigdy nie miała normalnego dzieciństwa - dorastała na planie rodzinnego show, gdzie każdy jej krok śledziły kamery, a później komentowały media. Mimo że Kylie była śliczną nastolatką ciężko jej było zaakceptować fakt, że nie ma pełnych ust jak jej wszystkie siostry. Bajka, że siostry podrasowały swoje wargi u chirurga...

Kylie Jenner marnuje młodość chcąc być perfekcyjną. Ta dziewczyna ma zaledwie 17 lat i już ulepszała swoje ciało. Kiedy będzie miała 20 lat zechce poprawić kolejne partie. Kylie marnuje piękne, niewinne lata na bycie kimś, kim nie jest - mówi Dr Gilda.


My też się zastanawiamy, jak Kylie będzie wyglądała za kilka lat - pewnym jest, że jej usta będą potrzebowały regularnego dopełnienia, później nagle urosną piersi i pośladki.

Wydaje się, że cały ciężar sławy Kardashianów spadł na najmłodszą z klanu i to ona jest tu tą najbardziej poszkodowaną.


Kylie Jenner - nastolatka zniszczona przez sławę?

Kylie Jenner - nastolatka zniszczona przez sławę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!