Kylie Jenner to straszna KŁAMCZUCHA!

przejdź do komentarzy

Spowodowała wypadek i...

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Zaledwie kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Kylie (17 l.) i jej starsza siostra Kendall Jenner (18 l.) powinny przestać nagrywać się podczas jazdy, a zacząć zwracać uwagę na to, co dzieje się na drodze.

Prawdziwym mistrzem kierownicy w domu Jennerów i Kardashianów jest najmłodsza Kylie, która od roku może prowadzić samochód i w tym czasie zdążyła spowodować już trzy kolizje.

Przy pierwszej, gdy rozbiła swojego Mercedesa, była potulna jak baranek. Wysiadła, przeprosiła, wymieniła się numerami ubezpieczenia. Teraz, gdy rozbiła swojego nowego Range Rovera nie była ani miła, ani uprzejma, a wulgarna i agresywna.

Kylie miała wykonać niedozwolony manewr i nawet nie zakomunikowała o nim kierunkowskazami. Kobieta, która jechała za nią, nie wyhamowała i wjechała jej "w tył". 17-latka okrzyczała drugiego kierowcę, po czym odjechała... Przy okazji usilnie podkreślała, że to nie jej wina. Kobieta, która wjechała w Jennerkę trafiła do szpitala, wynajęła już adwokata i swoich racji będzie dowodzić w sądzie.


Kylie Jenner to straszna KŁAMCZUCHA!

Kylie Jenner to straszna KŁAMCZUCHA!

Kylie Jenner to straszna KŁAMCZUCHA!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!