Kylie Jenner znów była tą gorszą?

przejdź do komentarzy

Nie ma się co cieszyć z obecności na pokazie Westa.

kylie jenner kylie jenner/© Fame/Flynet
Kylie Jenner (17 l.) walczy jak lew o zainteresowanie mediów i uwagę swej mamy, Kris Jenner (59 l.). Niestety, w porównaniu do starszej o dwa lata siostry, Kendall Jenner, ona nie może się pochwalić imponującym portfolio. O Kylie pisze głównie prasa bulwarowa, podczas gdy Kendall króluje na okładkach magazynów o modzie i jest bohaterką branżowych stron.

Dlatego też, gdy zobaczyliśmy Kylie na wybiegu podczas pokazu kolekcji Kanye Westa (37 l.), pomyśleliśmy, że szwagier okazał się wizjonerem (jakim to on być potrafi) i zatrudnił u siebie dobrze rokującą siostrę Kim po to, by wylansować ją w świecie mody.

Okazuje się jednak, że Kylie nie ma powodów do radości. To nie ona, a Kendall była rozważana jako pierwsza kandydatka do pokazu. Kanye chciał, by to starsza córka Kris wzięła udział w jego show.

Niestety, Kendall była już związana kontraktem na pokaz Alexandra Wanga, który odbywał się jednocześnie. Nie mogła odmówić Wangowi, by zadowolić Westa. Zatem on zadowolił się Kylie.

Wyobrażacie sobie, jak czuje się 17-latka? Wyróżniona przez przypadek. Będzie musiała ostro walczyć o swoje miejsce. Już widzimy te nagłówki o rywalizacji między siostrami.
Kanye X Adidas. Thank u to Yé for believing in me

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylizzle (@kyliejenner)
Kylie Jenner znów była tą gorszą?

Kylie Jenner znów była tą gorszą?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!