Kylie Jenner zrobiła na złość Westowi?

przejdź do komentarzy

Czy Kanye zrozumiał gdzie popełnił błąd?

kylie jenner kylie jenner/FameFlynet, Starstock
Kylie Jenner (18 l.) potajemnie podpisała kontrakt z Pumą bez wiedzy Kanye Westa (38 l.), który promuje swoją markę ubrań Yeezy. Piosenkarz wciągnął w promocje całą najbliższą rodzinę, włączając w to nawet przyrodnie siostry swojej żony Kim Kardshian (35 l.).

Okazało się, że celebrytka chce się odciąć od produktów sygnowanych przez rapera. Na jej decyzje miały wpływ jego ostatnie zachowanie, zarówno wobec fanów, jak i przyrodniej siostry, którą wyzwał od dzi*ek.

Muzyk powiedział w wywiadzie dla TMZ, że nie miał pojęcia o tym, że Kylie, nie chce mieć już nic wspólnego z jego produktami oraz zdołała już nawiązać współpracę z innym producentem ubrań.

Zapewne Kanye West zdziwił się, że jego działania powoli zaczynają przynosić straty zarówno wizerunkowe, jak i finansowe. Okazało się, że przez jego wybryki, nawet Kim grozi mu rozwodem, a fani się od niego odwracają plecami.

Oliwy do ognia dolał fakt, że najnowszą płytę artysty, słuchacze nie będą mogli kupić poprzez i-Tunes lub w wersji fizycznej, tylko poprzez aplikację Tidal, z której Kanye ma większy dochód finansowy.

Zobacz więcej: Kanye West nazwał Kim Kardashian... dzi**ą

Czy muzyk w końcu przemyśli swoje zachowanie? Bo jeśli nie, to może okazać się, że nawet jego najbliżsi się od niego odsuną.
Kylie Jenner podpisała kontrakt z Pumą

Kylie Jenner podpisała kontrakt z Pumą

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!