Lacey Spears oskarżona o zabójstwo 5-letniego synka (FOTO)

przejdź do komentarzy

Pokazywała jego chorobę, chciała wzbudzić współczucie u internautów.

lacey spears lacey spears/Garnett and Great
Blogi rodzicielskie to dziś niemal norma. Wielu rodziców dokumentuje w internecie kolejne dni życia swoich pociech. Chwali się ich osiągnięciami, łapie ulotne momenty.

Są również blogi, które łamią serca. Takie prowadzą rodzice dzieci chorujących - przewlekle lub śmiertelnie.

Lacey Spears prowadziła takiego właśnie bloga. Jako matka samotnie wychowująca uroczego, inteligentnego chłopca, borykała się z wielkim obciążeniem po tym, jak zmarł jej partner i ojciec dziecka.

Na blogu Garnett and Great kobieta zamieściła wiele zdjęć syna. Opisała, jak minął pierwszy rok bez ojca chłopca. Wspomniała też o chorobie dziecka, która zmuszała ich do częstych wizyt w szpitalu.

Blog przestał być aktualizowany. Stan zdrowia chłopca nagle się pogorszył. Dziecko trafiło do szpitala, zapadło w śpiączkę i zmarło.

Matce postawiono właśnie zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci - przypuszczalnie kobieta cierpi na Zastępczy zespół Münchhausena. Wikipedia tak tłumaczy tę chorobę:

Zaburzenie psychiczne z grupy zaburzeń pozorowanych, występujące zazwyczaj u rodziców lub opiekunów dzieci, polegające na wywoływaniu u bliskiej, zależnej osoby objawów zaburzeń somatycznych, w celu umotywowania poddania tej osoby zabiegom diagnostycznym lub leczniczym. Działania te mogą być ryzykowne dla zdrowia lub życia dziecka i nie mają na celu uzyskania korzyści materialnych.

Kobieta prawdopodobnie chciała wzbudzić współczucie u innych. Śledczy odkryli, że matka podawała dziecku do rury, którą było karmione, sód. Jego dawki w krótkim czasie doprowadziły do zgonu.
Blogerka oskarżona o zabójstwo 5-letniego synka (FOTO)

Blogerka oskarżona o zabójstwo 5-letniego synka (FOTO)


Tak chłopiec wyglądał pod koniec życia...

Blogerka oskarżona o zabójstwo 5-letniego synka (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!