Lady Gaga była striptizerką!

przejdź do komentarzy

"Wykonywałam dość ostre numery. Nosiłam czarną skórę i tańczyłam do Black Sabbath."

lady gaga lady gaga/Fabulous Magazine

Już wiadomo, dlaczego Lady Gaga nie ma oporów przed pokazywaniem nóg, pupy i innych obnażonych części ciała - w końcu była kiedyś striptizerką!

Zanim zrobiła karierę w przemyśle muzycznym, wiła się na rurce w barach.

- Kiedy miałam 18 lat, pracowałam w barach ze striptizem - wyznała w rozmowie z magazynem Fabulous. - Dziewczyny z moją przeszłością zazwyczaj nie przeistaczają się w kogoś takiego, jak ja. Pochodzę z zamożnej włoskiej rodziny, chodziłam do dobrej szkoły. Powinnam była mieszkać z rodzicami aż do ich śmierci. A ja się zbuntowałam przeciwko takiemu wychowaniu. Wyprowadziłam się z domu i nie przyjmowałam żadnej pomocy od rodziców. Aby się utrzymać, pracowałam jako kelnerka i striptizerka.


- Wykonywałam dość ostre numery. Nosiłam czarną skórę i tańczyłam do Black Sabbath, Guns N'Roses i Faith No More. (...) Nie lubię o tym mówić, ale były też narkotyki, ciężkie narkotyki. Nie chciałabym, aby inny ludzie mnie w tym naśladowali - opowiada dalej. - Nie żałuję jednak swojej przeszłości. Dzięki temu odkryłam wolność osobistą. Przyciągałam tłumy, tańcząc dziko i podpalając na scenie lakier do włosów. (...) Mam silne poczucie własnej seksualności.

Cóż można dodać? To widać.

lady gaga

lady gaga

lady gaga

lady gaga

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!