Lady GaGa chce mieć w garderobie manekina z włosami łonowymi

przejdź do komentarzy

To tylko jedno z absurdalnych wymagań gwiazd.

lady gaga lady gaga/PR Photos
Gwiazdy w trakcie tras koncertowych mają przedziwne wymagania. Do tej grupy postanowiła dołączyć Lady GaGa.

Podczas trwającej trasy koncertowej zażyczyła sobie m.in., aby w jej garderobie znajdował się manekin z puszystymi, różowymi włosami... łonowymi.

Czy w ten sposób w kwestii absurdalnych wymogów pobiła inne gwiazdy?

Na przykład Cher – w swoim czasie żądała od organizatorów koncertów osobnego pokoju na jej peruki. Miał się w nim znajdować stół oraz trzy krzesła. Ani jedno mniej, ani jedno więcej.

Raper Busta Rhymes chciał, aby w swojej garderobie po koncercie miał do dyspozycji butelkę ekskluzywnego szampana i dla kontrastu kubełek kurczaka Kentucky oraz garść prezerwatyw.

Christina Aguilera podczas koncertu w Melbourne nie miała wymagań dotyczących garderoby. Zażądała za to policyjnej eskorty na trasie z lotniska do garderoby. Konieczne też było zamknięcie ulic dla ruchu. Żeby nie było opóźnień.

Swoje fochy ma też Jennifer Lopez. Nawet podczas koncertu charytatywnego, podczas którego zbierano fundusze na walkę z AIDS, gwiazda w kontrakcie zażyczyła sobie, aby jej pokój był udekorowany na biało – koniecznie musiały się w nim znajdować białe świecie w białych świecznikach.

Na szczęście nie wszyscy równie poważnie podchodzą do własnych koncertowych wymogów. Występujący sobowtór zmarłego w 2003 roku amerykańskiego aktora, Boba Hope`a wymaga, aby przed jego show brokuły były pocięte na pojedyncze kwiaty i natychmiast wyrzucone do kosza.

Na podobne żarty pozwolił sobie podczas trasy koncertowej w 2006 roku weteran rocka Iggy Pop. Kontrakt z jego wymaganiami składał się z 18 stron! A każde żądanie było absurdalnym żartem, zapisanym w dość osobliwy sposób. Na przykład w jednym z podpunktów można było przeczytać:

Garderoba ma być udekorowana mniej więcej jak typowa rockandrollowa garderoba. Pozwólcie to zrobić komuś, kto ma odrobinę artystycznego talentu... eee, znacie jakiś homoseksualistów?

Kto waszym zdaniem wygrałby konkurs na najbardziej absurdalne wymagania? Czy byłaby to Lady GaGa?


Lady GaGa chce mieć w garderobie manekina z włosami łonowymi

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!