Lady Gaga wierzy, że nawiedza ją diabeł

przejdź do komentarzy

Szatan odwiedza ją w snach.

lady gaga lady gaga/© PR Photos
Lady Gaga ma już poważny problem. Nie może spać. A gdy zasypia, spotyka się z... diabłem.

Piosenkarka twierdzi, że szatan prześladuje ją w snach. Wynajęła już Deepaka Choprę, 65-letniego hinduskiego uzdrowiciela, który ma odpędzić złego ducha.

Chopra pracował już Michaelem Jacksonem, z którym się przyjaźnił. Niestety, wszyscy wiedzą, jak zmarł, więc trudno mówić o sukcesie uzdrowiciela.

- Mam powracający sen, w której widzę ducha w moim domu. Zabiera mnie do pokoju, w którym znajduje się blondynka z linami przywiązanymi do kończyn. Te liny rozdzierają ją we wszystkie strony. Powiedziałam Deepakowi, że szatańska siła chce przejąć nade mną władzę. Zaśmiał się i powiedział mi, bym nauczyła się akceptować własne szaleństwo.

- Powiedziałam mu: "Szatan chce mnie opętać. Jestem dobrą dziewczyną!" Odparł, bym się nie martwiła. Śni mi się też, że zapadam w śpiączkę i lewituję. Jestem bardzo uduchowioną osobą.

Biedna Gaga, jej plan bycia wizjonerką muzyki i największą gwiazdą chyba spalił na panewce. Adele zyskała porównywalną popularność bez konieczności opowiadania o szatanie i doklejania plastiku do twarzy.


Lady Gaga wierzy, że nawiedza ją diabeł

Nagorliwi internauci wypatrzyli nawet, że doklejone elementy na twarzy Gagi układają się w pentagram:

Lady Gaga wierzy, że nawiedza ją diabeł

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!