Lamar Odom może mówić o cudzie!

przejdź do komentarzy

Nie uwierzycie!

lamar odom lamar odom/Fame/Flynet
Rok 2015 upłyną Kardashiankom pod znakiem wzlotów i upadków. Najwięcej radości miała Kim Kardashian, która ponownie została mamą. Tym razem urodziła chłopca. Kourtney Kardashian z kolei po 8 latach związku rozstała się ze Scottem Disickiem. Okazało się, że była zdradzana. Teraz walczy o ratowanie związku. Najtrudniej miała Khloe Kardashian. Jej mąż (jeszcze nie wzięli rozwodu), Lamar Odom, trafił w stanie krytycznym do szpitala. Okazało się, że przedawkował narkotyki w domu publicznym. Khloe wspiera go podczas leczenia i bardzo często odwiedza w klinice. Nie zamierza jednak reaktywować tego związku.

Stan zdrowia Lamara raz się poprawia, za chwilę znacząco pogarsza. W połowie grudnia pisano, że jest z nim bardzo kiepsko. Lamar po wylewach ma spore problemy z pamięcią, nie poznaje bliskich. Teraz zagraniczne portale piszą o cudzie:

- Wydarzyło się coś niesamowitego. Do tej pory Lamar powoli siadał i stawiał pierwsze kroki z pomocą osób trzecich. 17. grudnia zrobil milowy krok - chodzi samodzielnie.


Trzymamy kciuki za powrót do pełni zdrowia!


 


Lamar Odom może mówić o cudzie!

Lamar Odom może mówić o cudzie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!