Lara Gessler idzie w ślady matki (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Kiedyś chciała zostać socjologiem i narzekała na dzieciństwo, teraz...

lara gessler lara gessler/KAPiF, Newseria
Ten wywiad odbił się w polskim show-biznesie szerokim echem. Lara Gessler, córka kreatorki smaku, Magdy, wspominała w rozmowie z Twoim Stylem swoje niezbyt udane dzieciństwo:

- Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka. Zarzucała nas prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła. Myślałam: „Wolałam, żebyś była prawdziwą matką, a nie dawała kolejną drogą rzecz”, ale milczałam - mówiła.


Teraz sama poszła w ślady swojej rodzicielki, gwiazdy TVN-u. Lara porzuciła zamysł zostania socjologiem i zaczęła zarządzać restauracjami mamy:

– Już chyba robiłam w restauracji naprawdę wszystko, co mogłam robić. Od zmywaka, przez barmankę, gdzieś w jakimś miejscu bardziej mrocznym, po pracę na kuchni, na zimnej kuchni czy na cukierni. Liznęłam chyba wszystkiego i efekt tego jest taki, że teraz wiem, jak bardzo silny jest to narkotyk. Jak człowiek zobaczy, że to jest fajne, że mu to wychodzi, to potem jest trudno tej miłość po prostu nie oddawać. Pasję wyssałam z mlekiem matki. To jest tak silna potrzeba robienia czegoś i tworzenia czegoś dla innych - wyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.


Lara ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie, w tamtejszej restauracji z trzema gwiazdkami Michelin. Obecna praca bardzo ją pochłania:

– Wracam zwykle po północy. Jeśli uda mi się wyrwać do domu, to raczej około 16-17, żeby po prostu między jednym, a drugim miejscem w ruchu coś zrobić. Natomiast częściej robię coś w restauracji i po prostu zabieram to do domu, bo to jest logistycznie łatwiejsze. Natomiast to nie jest tak, że restauracja wycieńcza na tyle, że już potem nie ma tej pasji w sobie, czy tej chęci robienia czegoś w domu, absolutnie nie. Myślę, że nawet odwrotnie, że właśnie ta nieprzerabialność pomysłów, bo naprawdę nie starczy czasu na to, żeby robić to, co naprawdę się chce, a to wzmaga apetyty.


Powiedzenie "jaka matka, taka córka" nabrało właśnie dosłownego znaczenia.
Lara Gessler idzie w ślady matki (VIDEO)

Lara Gessler idzie w ślady matki (VIDEO)

Lara Gessler idzie w ślady matki (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!