Laserem usuniesz każdą niedoskonałość. Nie wierzysz?

przejdź do komentarzy

Poznaj wszystkie możliwości innowacyjnego lasera CUTERA® Pico Enlightentriplex!

laserowe usuwanie niedoskonałości laserowe usuwanie niedoskonałości/bienkowscyclinic.pl

Specjaliści medycyny estetycznej nie są dziś w stanie wyobrazić sobie swojej codziennej pracy bez urządzeń laserowych. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - zabiegi laserowe to podstawa współczesnej dermatologii estetycznej, ponieważ, jak żadna inna terapia, stanowią skuteczne remedium na niemalże każdy problem skórny pacjenta. Długa droga, jaką przebyły urządzenia laserowe, aby ugruntować swoją wysoką pozycję w medycynie, jest tylko potwierdzeniem ich skuteczności, niezawodności i bezpieczeństwa. Jednak wśród wszystkich dostępnych na rynku medycznym urządzeń laserowych, tylko jedno z nich wyrasta dziś na prawdziwego lidera. Jest nim CUTERA® Enlightentriplex - zaawansowany technologicznie system laserowy, który zapoczątkował zupełnie nową jakość w leczeniu laserowym. O tym, dlaczego CUTERA® Enlightentriplex stanowi prawdziwy przełom w laseroterapii, rozmawialiśmy ze specjalistami z Bieńkowscy Clinic®, którzy jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzili go do swojej oferty.

CUTERA® Enlightentriplex - wysoko podniesiona poprzeczka w laseroterapii


Korzystanie z nowoczesnych technologii jest nieodłącznym elementem współczesnej medycyny estetycznej. Trzeba jednak przyznać, że nie każde nowe urządzenie jest w stanie wprowadzić nową jakość w usuwaniu starych jak świat mankamentów urody - blizn, przebarwień, zmarszczek, rozstępów, a także niechcianych tatuaży czy makijażu permanentnego. Dla specjalistów z doświadczeniem w laseroterapii ważne jest, aby te nowoczesne technologie z jednej strony zwiększały efektywność terapii, w przypadku najtrudniejszych w usuwaniu zmian skórnych, zaś z drugiej pozwalały skrócić do minimum ich czas, zapewniając przy tym pacjentom jak najwyższy komfort podczas zabiegu i najkrótszy z możliwych okres rekonwalescencji pozabiegowej. Właśnie to według specjalistów Bieńkowscy Clinic® w Bydgoszczy i Częstochowie charakteryzuje w największym skrócie system CUTERA® Enlightentriplex.


Laserem CUTERA® Enlightentriplex usuniesz każdą niedoskonałość


Skupmy się jednak na efektach, jakie jest w stanie przynieść zabieg laserowy przy użyciu CUTERA® Enlightentriplex. Przełom w tej dziedzinie polega przede wszystkim na możliwości odniesienia sukcesu terapeutycznego nawet w trudnych przypadkach. Specjaliści stosujący laser Cutera Enlightentriplex w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy mają tu na myśli w szczególności zabieg usuwania kolorowych tatuaży, które do tej pory stanowiły prawdziwe wyzwanie dla lekarzy medycyny estetycznej. Jeszcze do niedawna usunięcie kolorowego tatuażu wiązało się nierozerwalnie z koniecznością przejścia długotrwałej i bolesnej terapii, która nierzadko pozostawiała po sobie blizny. Co więcej, terapia ta nie gwarantowała pozbycia się trwałego rysunku na ciele w całości - bardzo często pacjent musiał zadowolić się jedynie efektem rozjaśnienia kolorowego tatuażu. Dzięki terapii Pico + Nano by EnlightenTM możliwe stało się usunięcie tatuaży w kolorze od początku do końca w maksymalnie skuteczny, szybki, bezpieczny i niemalże bezbolesny sposób. To zasługa unikalnych właściwości tego systemu, który zapewnia największą dostępną moc lasera (pod pełną kontrolą lekarza), a także ultrasilny i precyzyjny impuls pikosekundowy - dostępny po raz pierwszy w trzech długościach fali, co pozwoliło osiągnąć efekty, które są poza zasięgiem starszych technologii.


Nie tylko laserowe usuwanie tatuaży - poznaj wszystkie możliwości CUTERA® Enlightentriplex!


CUTERA® Enlightentriplex to niezwykle wszechstronny system, który doskonale radzi sobie nie tylko z usuwaniem tatuaży czy makijażu permanentnego, lecz także blizn, przebarwień, zmarszczek czy wiotkiej skóry. Decydując się na zabieg CUTERA® Enlightentriplex, możemy wybrać jedną z trzech oferowanych przez platformę terapii: • Pico MLA by EnlightenTM - wykorzystywana do głębokiego odmładzania i ujędrniania skóry oraz terapii rozstępów i blizn zanikowych; • Pico GENESIS by EnlightenTM - zalecana przy leczeniu przebarwień posłonecznych, hormonalnych i innych zmian barwnikowych, a także redukcji objawów fotostarzenia, obkurczaniu porów i poprawie kolorytu cery; • Pico + Nano by EnlightenTM - ma zastosowanie w usuwaniu wszystkich tatuaży i makijażu permanentnego.


Zaawansowane możliwości technologiczne, wysoka jakość obsługi i wykonania, a przede wszystkim nieporównywalna z żadnym innym laserem wszechstronność, szybkość i skuteczność działania czyni laser CUTERA® Enlightentriplex rewolucyjnym osiągnięciem laseroterapii i prawdziwym odkryciem medycyny estetycznej.


Przeczytaj więcej na temat innowacyjnego lasera CUTERA Enlightentriplex w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i umów się na zabieg!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: wanda 17-12-18, 14:22 cytuj
  Też mam te plasterki, na prawdę podoba mi się, że w zasadzie tylko na noc są naklejane.U mnie też już po miesiącu są efekty.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: kumka 25-07-18, 19:11 cytuj
  A na bliznę naklejajcie plastry contarctubex, dla mnie sa mega dobre, blizna w zasadzie jest niewidoczna, sa wygodne w użyciu. Można przyciąć i stosuje sie tylko na noc co też jest dla mnie wielkim komfortem.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: Ola 12-07-18, 12:48 cytuj
  Ja na początku nie sądziłam, że takie efekty są realne do osiągnięcia, ale mogę teraz potwierdzić, że laser rzeczywiście może zdziałać cuda. U mnie świetnie poradził sobie z tatuażem. Usuwałam go w u Katarzyny Mierzwińskiej z Dermapoint i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało się uzyskać.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: iguana 06-07-18, 12:49 cytuj
  usuwałam nieudany tatuaż za pomocą lasera discovery pico w krakowskiej vesunie. chciałam orła na przedramieniu, ale trafiłam na mistrza tatuażu i zrobił mi coś co przypominało swastykę. cóż długo chodziłam w swetrach, bałam się iść do studia bo kolejny mistrz tatuażu to nie wiem co by mi na tej ręce urządził. przez przypadek trafiłam na vesunę, która jest kliniką medycyny estetycznej. bardzo mi pomogli, od początku do końca tłumaczyli jak wygląda zabieg, czego mogę się spodziewać. na dzień dzisiejszy znowu wychodzę w krótkim rękawku, a na tatuaż to już raczej się w życiu nie zdecyduje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!