Lekarz Joanny Krupy opowiedział o jej zabiegach

przejdź do komentarzy

Jak poprawia urodę?

joanna krupa joanna krupa/KAPiF, Instagram
Krzysztofa Gojdzia to jeden z bardziej cenionych lekarzy wśród gwiazd. Sam o sobie mówi "artysta". Nie tylko poprawia urodę swoich pacjentek, ale także wykłada na uczelni w USA. Gojdzia zdecydował opowiedzieć o swojej pracy dziennikarce z http://weekend.gazeta.pl/.

Widzicie atak klonów na polskich salonach? Coś jest na rzeczy, bo specjalista ma podobne zdanie:

- Pewne osoby mają swoje własne wyobrażenie o showbiznesowych czy telewizyjnych kanonach piękna. I chcą się do nich dopasować. Jestem w stanie rozpoznać, które gwiazdy chodzą do jednego lekarza. Bo robi im zabiegi identyczną techniką, wszystkim na przykład takie same usta. No i powstaje tak zwana „fabryka klonów”.


Krzysztof zdradza, że nie brakuje sław, które przychodzą do niego prosić o ratunek:

- Bywa, że przychodzą i proszą mnie o ratunek. Mówią: - Kurczę, zaczynam wyglądać jak kukła, co można z tym zrobić?! Przyznają, że same przesadziły, wymuszając na lekarzu pewne zabiegi albo ten lekarz po prostu nie miał zmysłu artystycznego, no i kicha.

Czasami polskie gwiazdy w telewizji wyglądają super, choć na żywo są strasznie naszprycowane. Niektóre panie z show-biznesu robią to więc po to, by dobrze wyglądać na ściankach czy na ekranie. A jak je zobaczysz w realu, to dopiero widzisz, że są „napompowane”.


Zdradził, że jego pacjentką jest między innymi Joanna Krupa, która preferuje wampirzy lifting:

- Wampirzy lifting naprawdę działa, tylko trzeba wykonać kilka zabiegów. Najpierw trzy w serii, a potem jeden raz na kwartał lub pół roku. Joanna Krupa robiła sobie ten zabieg właśnie u mnie w klinice, pokazywała go nawet na Snapchacie.


Nie przeszkadzało ci to?

- Nie! Ja Aśkę bardzo cenię. Nie ma problemu, żeby coś takiego pokazać, a to, że ma hejt... Zobacz, ona przylatuje z LA do mnie, a nie robi się tam. Za tydzień będzie u mnie znowu.


Lifting służy Krupie?

 


Lekarz Joanny Krupy opowiedział o jej zabiegach

Lekarz Joanny Krupy opowiedział o jej zabiegach

Lekarz Joanny Krupy opowiedział o jej zabiegach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!