Lena Dunham została narzeczoną? (FOTO)

przejdź do komentarzy

A zapierała się, że nie wyjdzie za mąż, dopóki homoseksualne małżeństwa nie zostaną zalegalizowane.

lena dunham lena dunham/Instagram
Lena Dunham (28 l.) jest jedną z barwniejszych postaci ze współczesnego Hollywood. Jest inteligentna, mądra i w żadnym wypadku nie jest piękna. Aktorka i reżyserka nie ma zamiaru wybielać zębów czy wstawiać sobie licówek, nie odczuwa potrzeby współpracowania ze stylistą czy dietetykiem, ma krągłości i nie ma planuje się ich pozbywać. Tak nie reprezentuje się typowa aktorka z LA. Co więcej, Lena za swoją oryginalność została doceniona przez samą Annę Wintour i pojawiła się na jednej z zeszłorocznych okładek Vogue'a.

Lena lubi również nieco podkolorować rzeczywistość - np. zarzucono jej, że gwałt, który opisuje w swojej książce, jest... zmyślony. To mocny zarzut. Teraz, gdy na instagramie Leny pojawiło się jej zdjęcie z ogromnym pierścionkiem na palcu, prasa podejrzewa, że aktorka przyjęła zaręczyny od swojego chłopaka, Jacka Antonoffa. Są też tacy, którzy twierdzą, że gwiazda specjalnie ubrała błyskotki, by podkręcić zainteresowanie swoją osobą.

W każdym razie, jeszcze nie tak dawno temu, Dunham zapewniała, że nie wyjdzie za mąż, dopóki homoseksualne małżeństwa nie zostaną zalegalizowane:

Nie jestem przeciwna małżeństwu w ogóle, ale czekam na moment, w którym coś się zmieni. Moja siostra jest lesbijką i nie czułabym się komfortowo stojąc przed ołtarzem. Ona niestety nie może zrobić czegoś takiego - mówiła gwiazda Dziewczyn.


Kto wie, może zmieniła zdanie?


Lena Dunham została narzeczoną? (FOTO)

Lena Dunham została narzeczoną? (FOTO)

Lena Dunham została narzeczoną? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!