Leonadro DiCaprio: kryzys w związku

przejdź do komentarzy

Leo i piękna Bar Rafaeli ostatnio sporo się kłócą.

leonardo dicaprio leonardo dicaprio/KrainaTapet.pl
Leonardo DiCaprio (zobacz tapety) uwielbia modelki. Łatwo też nawet określić jego typ - wysoka, opalona, z jasnobrązowymi, długimi włosami. Jasne oczy. Taką urodę miała jego poprzednia dziewczyna, Gisele Bundchen. Obecna jest do niej bardzo podobna - jest nią Bar Rafaeli, której wdzięki możecie podziwiać TUTAJ. Wszystko byłoby sielankowo - ona piękna, młoda i sławna, on sławny jeszcze bardziej, niesamowicie utalentowany i ponoć przystojny. Jest małe "ale" - para kłóci się coraz częściej.

Podczas niedawnej wizyty w pewnym londyńskim klubów aktor siedział naburmuszony i zły. Wcześniej pokłócił się bowiem z 21-letnią Rafaeli. Kłótnia odbyła się przez telefon, ale była na tyle cięta, że rozwścieczony DiCaprio rzucił na koniec "Mam tego dość!", po czym zasępił się i odpłynął w swój świat, wysyłając co jakiś czas smsy.

Kozaczek mimo wszystko wolałby, żeby Leo ustatkował się z jakąś równie utalentowaną aktorką - nasz typ to Scarlett Johansson. Dzieci na pewno byłyby nieziemsko utalentowane. A szkoda zmarnować takie obiecujące geny.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!