Leszek i Zawadzka - czy ten duet podbije świat?

przejdź do komentarzy

Czy słyszeliście już o akcji "It's your life just take it"?

marcelina zawadzka marcelina zawadzka/KAPiF,mat. prasowe
Media piszą, że kiedyś nosił długie włosy i chciał zostać rockmanem. Dziś trudno w to uwierzyć. Michał Leszek stoi na czele marki Kruger&Matz, której udało znaleźć się niszę na rynku smartfonów, telewizorów i tabletów. Właśnie postanowił finansować marzenia Polaków z pasją.

Słyszeliście już o akcji "It’s your life just take it"? Do współpracy zaproszono Przemka Saletę, Marcelinę Zawadzką i Grzegorza Kucharczyka:

Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, ile fantastycznych osób chciało się z nami podzielić swoją pasją. Akcja "It’s your life just take it" to moje ukochane dziecko, które stworzyliśmy w Kruger&Matz. Bardzo się cieszę, że przyszedł moment, kiedy mogłem zorganizować wreszcie ten projekt i wyciągnąć rękę do osób, które czasami potrzebują pomocy do wykonania jednego małego kroku na swej drodze do realizacji marzeń - powiedział Leszek w rozmowie z portalem interia.pl


Jest o co walczyć:

Nagrodą jest wsparcie w realizacji ich marzeń. Głęboko wierzę, iż nasze wspólne działania staną się kolejnym etapem w rozwoju ich kariery. I tak np.: muzykom sfinansujemy nagranie płyty lub teledysku, pasjonatom motoryzacji ułatwimy start w międzynarodowych zawodach i dokształcanie z trenerem, artyście - wystawę jego prac. Mam nadzieję, że dla nich ta akcja stanie się drabiną do zdobywania szczytów w swoim życiu i będą oni inspiracją dla kolejnych ludzi którzy pragną żyć pasją.


Brzmi zachęcająco.

 


Leszek i Zawadzka - czy ten duet podbije świat?

Leszek i Zawadzka - czy ten duet podbije świat?

Leszek i Zawadzka - czy ten duet podbije świat?

Leszek i Zawadzka - czy ten duet podbije świat?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!