Lewa dała przepis na DROGIE śniadanie. Fani: chyba Pani sufit na łeb upadł?!

przejdź do komentarzy

"Dla kogo są te śniadania?"

anna lewandowska anna lewandowska/Akpa/Kapif
Anna Lewandowska często publikuje na swoim Instagramie różne zdrowe fit przepisy. Porady Ani dotyczące zdrowego stylu życia wprowadziło w życie wiele Polek. Oczywiście przepisy są jak najbardziej zdrowe i pełnowartościowe, jednak… bardzo kosztowne.




Anna Lewandowska całuje Roberta - to zdjęcie dnia

Lewandowska nie zalicza się do osób promujących zdrowy i tani styl życia, co często może demotywować i wbrew pozorom działać na niekorzyść. Ania opublikowała przepis na jaglankę, który nie spotkał się z dobrym odzewem fanek. Dlaczego?


Pewnie śledzą panią same celebrytki które stać na takie coś

Chyba Pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania??? Chyba nie dla przeciętnego Polaka...

niestety, chciałabym jeść te wszystkie potrawy o których mówi Ania ale mnie nie stać na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście a z przesyłka wychodzi jeszcze drożej. Szkoda ze jak się jest bogatym to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie.....
- brzmią komentarze.

Aby wykonać przepis na to śniadanie należy użyć masła Ghee, które kosztuje 55 zł za 500 gram w sklepie Foods By Ann. Do tego dochodzą też nie tanie jagody goi...

Na szczęście jest wiele osób, które pokazują, że zdrowy styl życia wcale nie musi być drogi. Widocznie Ania woli trafiać do innej grupy docelowej ;)










Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (34): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 25-07-18, 07:48 cytuj
    Nie znam osobiście Pani Ani,ale.uważam że hejtowanie jej, jest po prostu nie w porządku wobec niej.To że dodala ten przepis na swój instagram,nie znaczy że zrobiła coś złego. Przecież wiadomo, że zamiast tego masła można dodać tańsze.Czy zazdrość co niektórych pozbawila rozumu i człowieczeństwa, że tak wylewają pomyje na tą kobietę?!To straszne że w ludziach jest coraz mniej z człowieka...I tyle w temacie...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 09-05-18, 08:48 cytuj
    Ci którzy nie podzielają jej przepisów to nie śledźcie jej bloga tylko jej w tym pomagacie. Poza tym sami ,mózgu nie macie i nie umiecie zroić sobie pełnowartościowe śniadanie. Żal, żal.....
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość: dnc 08-05-18, 18:16 cytuj
    Wszystko jest kwestią perspektywy. Ktoś kto zarabia tyle co Robert może sobie pozwolić na tego typu rzeczy. Przecież kupując auto też nie szarpiecie się razu na najnowsze Lamborghini czy Ferrari, ale dostosujecie siły na zamiary . Oni ma kasę wiec kupują droższe rzeczy. Ja im nie zazdroszczę, choć pewnie jakbym był bogatszy też bym tak jadł. a tak musze zadowolić się parówką i bułką z Biedry.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 12:12 cytuj
    wiecie, co mnie smieszy? co sami ludzie, którzy tak jęczą, że nie stać ich na zdrową żywność, często wydają setki złotych miesięcznie na papierosy, piwo, słodycze i fast foody, nie wspominając o setkach kosmetyków w przypadku dziewczyn i elektronicznych pierdół w przypadku facetów. Na to jest zawsze kasa...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 12:07 cytuj
    gość08-05-18, 08:40 cytuj 22:42 Ludzie pracują i to ciężko a,że nie płacą im tyle co celebrytom to są leniami?Kogo stać na codzienne śniadanka za 50 zł przy naszych zarobkach?Myślisz choć trochę?Chyba nie.To,że ktoś nie zarabia tyle co biznesmeni czy celebryci nie oznacza,że jest leniem i pobiera zasiłki.
    Jesli ktos uwaza, ze to śniadanie kosztuje 50 zł za porcje, to nie jest leniem, tylko IDIOTĄ XD
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 11:45 cytuj
    Przeciez to maslo kosztuje 36 zl za 300 gr, to na ile jaglanek wystarczy? Podobnie z jagodami.
    Tak skrytykowane "drogie" sniadanie z cala pewnoscia wychodzi taniej niz codzienna paczka papierosow; niezbedna dla wielu.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:47 cytuj
    gość, 08-05-18, 08:38 napisał(a):

    dokladnie, to ze pol kg czegostam kosztuje 55 zl, nie oznacza ze talerz jaglanki jest taki drogi... ale trzeba sie uczepic
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:40 cytuj
    22:42 Ludzie pracują i to ciężko a,że nie płacą im tyle co celebrytom to są leniami?Kogo stać na codzienne śniadanka za 50 zł przy naszych zarobkach?Myślisz choć trochę?Chyba nie.To,że ktoś nie zarabia tyle co biznesmeni czy celebryci nie oznacza,że jest leniem i pobiera zasiłki.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:38 cytuj
    Manipulujecie ludźmi...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:38 cytuj
    Należy zadać pytanie kto wam płaci za ten hejt na nią.. to akurat bardzo prosty i tani przepis..
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:37 cytuj
    Co za idiotyzm, co ja obchodzi, że kogoś nie stać? Nie stać cię, nie robisz, proste. Mamy może w ogóle zrezygnować z dobrego jedzenia, bo przecież w Afryce dzieci głodują? Ludzie, trochę rozumu.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:05 cytuj
    Przesadzacie. A co ona podaje w przepisie ze trzeba dodać cały słoik tego masła?
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 08:05 cytuj
    JAK ZWYKLE Z IGŁY WIDŁY I CZEPIANIE SIĘ O WSZYSTKO. AKURAT TE PRODUKTY SA ŁATWO DOSTĘPNE I WCALE NIE TAKIE DROGIE, A MASŁA IDZIE TYLKO ŁYŻKA. WSPÓŁCZUJĘ DZIEWCZYNIE, TYLE JADU WYTRZYMAĆ....
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 06:50 cytuj
    Pieprzniczka.maslo ghee można.kupic w netto, a nasiona goi są w biedronce. Bez przesady.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 02:18 cytuj
    Zawsze te celebrytki nie pomagają z dobrej woli tylko chcą zarabiać :/ jakby jej się chciało robić dania za 10 złotych to nietrafialaby do tych bogaczy że stolicy :/ jest dieta dla biednych i bogatych nigdy po środku!!! Tak to wygląda
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 08-05-18, 00:14 cytuj
    Przecież masło ghee to po prostu masło klarowane i można je kupić w każdym sklepie za śmieszne pieniądze. Nie rozumiem o co ból pośladków znowu
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 07-05-18, 23:26 cytuj
    Znam takich co zra byle co a jezdza autaki za 300000. A ich dzieciaki non stop tylko makaron z serem,leniwe i naleśniki.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 07-05-18, 23:24 cytuj
    Jej przepisy sa denne. Produktu drogie, a teraz jest mlodziutka pokrzywa, mniszek, listki lipy, dodac zmielone siemie I ma sie nawet lepsze Danie.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 07-05-18, 22:58 cytuj
    Nie wchodzę na profile Versace i nie wyzywam ich, bo nie stać mnie ich na ich ciuchy...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 07-05-18, 22:42 cytuj
    Nie Rockefeller, tylko czlowiek ktory na siebie zarabia a nie jeczy w internecie ze wszystko drogie. Dosc mam was jeczacych biedakow wyciagajacych lapy po wszystko co za darmo. Innym by z tak wyrwali byleby miec, ale edukacja czy lraca to nie w ich stylu. Jak ci lzej to mozesz pisac pod moim zdresem co chcesz, prawda jest taka ze ja nie jecze ze mnie na jedzenie nie stac.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!