Lewa promuje brata na Insta. Wkręci go do show-biznesu?

przejdź do komentarzy

"Artysta z głową w chmurach."

anna lewandowska anna lewandowska/instagram.com/annalewandowskahpba/
Wygląda na to, że Anna Lewandowska chce powiększyć rodzinną armię walczącą na polu bitwy, jakim niewątpliwie jest show-biznes. Najsłynniejsza polska WAG postanowiła wypromować swojego brata, Piotra Starchurskiego. Zachwytów nad mężczyzną nie było końca.

Brat Lewandowskiej pokazał dziewczynę! Wiemy kto to

Ania na Instagramie złożyła Piotrowi oryginalne życzenia z okazji jego urodzin. Litania komplementów sprawa, że słodycz wylewa się ze szklanego ekranu i mobilnych urządzeń:


- Inspiruje mnie...
On artysta - ja sportowiec,
On spokojny - ja szalona
On w chmurach - ja na ziemi
On pomyśli - ja zrobię
On poezją, a ja prozą
Można by tak długo, ale ... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić.
Bo w rodzeństwie siła.
Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają.

- napisała.

Ania zaskoczyła tym, co dała KLARZE do jedzenia!

Piotr Stachurski jest absolwentem Akademii Sztuk pięknych. Zajmuje się malarstwem i sztuką performance. Myślicie, że ma szansę zaistnieć w Pollywood? Zasili team swojej siostry?

Przystojny?Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona On w chmurach - ja na ziemi On pomyśli - ja zrobię On poezją, a ja prozą Można by tak długo, ale ... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają. Dziękuję, że jesteś !❤️ Sto Lat! 🎂🎂🎂 Twoja starsza siostra 😍🎂 szanuje, kocham, doceniam, dziękuje #inspiration #family #motivation #team #annalewandowska #hpba #photo @anetazamielska Inspires me... He's an artist - I'm an athlete, He is calm - I am crazy He has a head in the clouds - i have both feet on the ground He will think - I will do it He is a poetry and I am a prose I could do that all day, but ... Most importantly - we are siblings and no matter what is happening and how many kilometers are between us, we always support each other and never let the other one get hurt. Because the strenght is in siblings. Piotruś, inspire the way you do , be a good man you are every day. Let your smile and optimism never leave you. Thank you for being you ! Happy birthday! Your big sister :)

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (19): sortuj