Lewandowscy chcą się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych

przejdź do komentarzy

Anna zdradziła, że to poważne plany.

anna lewandowska anna lewandowska/www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl
Anna Lewandowska (29 l.) udzieliła wywiadu magazynowi Business Insider. Jako że rozmowa dotyczyła biznesu i planów zawodowych, trenerka zdradziła, co ona i jej mąż szykują na przyszłość. Lewandowscy chcą zbudować nową markę:

Zbudowanie mocnej, rzetelnej i stabilnej marki pod szyldem "Lewandowscy". Stworzenie (po "Robercie Lewandowskim" i "Annie Lewandowskiej") trzeciej - tym razem wspólnej - marki. Jesteśmy świadomi jej mocy i tego, że możemy wykorzystać ją nie tylko do celów biznesowych, ale też do dobrych rzeczy, m.in. edukacji i działalności charytatywnej. Czas na markę "Lewandowscy" - mówi trenerka.


Anna Lewandowska w platynowym blondzie zastanawia się, czy się przefarbować

To plan długoterminowy. Anna - jak na prawdziwą bizneswoman przystało - ma też wizję swojej kariery w najbliższym czasie:

Cały czas rozwijam aplikację Diet by Ann, ale chcę iść za ciosem i w przyszłym roku uruchamiam aplikację Trening by Ann. Będą też szkolenia dietetyczne, duże eventy i wykłady motywacyjne (...) Mogę tylko zdradzić, że mąż wesprze mnie w branży spożywczej - mówi trenerka.


Lewandowska zdradza także, że planuje z mężem i córką przeprowadzkę:

Myślę, że trochę czasu spędzimy też w Stanach Zjednoczonych. Marzy nam się Los Angeles. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki (...) Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę właśnie w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie - mówi żona Roberta Lewandowskiego.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!