Lewandowska DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę! To będzie HIT tego lata!

przejdź do komentarzy

Wygląda seksownie?

anna lewandowska anna lewandowska/ instagram.com/annalewandowskahpba/
Druga połowa maja całkowicie zawróciła w głowie Annie Lewandowskiej. Jej nowy projekt dla mam nabiera rozpędu, a najsłynniejsza polska WAG zdecydowała się na zmiany nie tylko w kwestii zawodowej.

Lewandowska kusi SUTKAMI: zrób ze mną trening!

Ania drastycznie zmieniła fryzurę. Rozjaśniła i podkręciła włosy oraz lekko skróciła grzywkę. Czy jej fryzura - czyli plażowe fale - będzie hitem nadchodzącego lata?

Fani są zachwyceni:


- Blond?? Jaka zmiana 😍😍😍

- Aaaa poczochrana Ania!!! Pięknie wyglądasz 😚😚😚

- Wyglądasz bombowo !!!


WOW! Anna Lewandowska zachwyciła WIOSENNĄ sukienką!

A Wam podoba się Lewandowska w nowej fryzurze? Seksowna kocica?

Najważniejsze by żyć w zgodzie z samym sobą i się realizować.❤️☘️💚 Masz cel? Zapisz go! Powiedz o tym głośno i przejdź do działania! ✔️1. Określ swoje cele i zapisz je na kartce - zarówno te dużo jak i małe! ✔️2. Realizuj się - wyznacz cele w oparciu o swoje wartości np. o to jakich 5 rzeczy jest dla Ciebie ważnych? Co konkretnie chcesz osiągnąć i w jakich obszarach? ✔️3. Określ swoje 3 kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć cel (kompetencje twarde i miękkie) ✔️4. Zrób listę zadań, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu! Działaj zgodnie ze swoim planem. ✔️5. Rozplanuj zadania w czasie i zapisuj np. w kalendarzu ✔️6. Sprawdzaj się - ustal w jaki sposób będziesz mierzył swoje postępy. #motivation #annalewandowska #positive #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (51): sortuj