Lewandowska nie lubi określenia WAGs [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Zna swą wartość.

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Określenie "WAG's" (z ang. Wives and Girlfriends) kojarzy się nam często z przesadnie dbającymi o urodę seksownymi dziewczynami piłkarzy. Ich głównym zadaniem ma być reprezentowanie popularnego męża i dodawanie mu blasku.

Dziś jednak WAG's usamodzielniają się i często same stają się gwiazdami. Ba! wiele żon czy narzeczonych sportowców nie chce, by wrzucano je "do worka" z napisem WAG's. Panie znają swoją wartość i podkreślają, że karierę robią nie dzięki nazwisku męża, a dzięki sobie - dobrym przykładem jest tu Victoria Beckham.

Tak jest również z Anną Lewandowską, która promuje właśnie książkę - poradnik na temat zdrowego stylu życia.

- Ja bym nie oceniała nikogo, bo każda z tych osób robi coś dobrego i działa na swój sposób – Mówi o WAG's żona piłkarza. – W ogóle bym nie doszukiwała się negatywnych rzeczy, tylko pozytywnych, że każda z tych osób próbuje coś fajnego zrobić. Myślę, że żadna z nas nie lubi określenia WAG’s. Ja po prostu jestem dziewczyną, która jest sportowcem, trenuje od wielu lat i dodatkowo jestem dietetykiem - wyjaśnia w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Sportsmenka tłumaczy też, że napisała książkę, bo... chce pomagać innym:

- Zabrzmi to banalnie, ale mam ochotę pomagać innym – deklaruje Anna Lewandowska. – Wiem, że ktoś powie: Ojeju, jakie to słodkie. Nie, to nie jest słodkie. Ja mam naprawdę taką potrzebę wewnętrzną pomóc innym. W tym, co robię teraz, sprawdzam się. Jest to moja pasja, wkładam w to bardzo dużo serca, dlatego staram się zarazić innych tym zdrowym żywieniem, aktywnością fizyczną. Kiedyś na samym początku bliskie mi osoby, przyjaciele podśmiewywały się ze mnie, że zwariowałam, a dziś są razem ze mną i również słuchają moich rad - mówi trenerka.


Lewandowska nie lubi określenia WAGs [VIDEO]

Lewandowska nie lubi określenia WAGs [VIDEO]

Lewandowska nie lubi określenia WAGs [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!