Lewandowska rusza z promocją książki, na pierwszy ogień Gala

przejdź do komentarzy

Kupicie poradnik trenerki?

anna lewandowska anna lewandowska/Gala
Będzie co czytać w długie, jesienne wieczory - kilka dni temu swoją książkę promowała Anna Wendzikowska, lada dzień ruszy promocja poradnika Anny Lewandowskiej.

Oficjalny termin premiery książki Żyj zdrowo i aktywnie to 22 października. Ale w przedsprzedaży książkę można już kupić od pewnego czasu.

Na pierwszy ogień w medialnej akcji reklamowej mamy Galę. Lewandowska jest gwiazdą nowego numeru, opowiada o książce i planach na przyszłość.

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dla mnie dni w tym roku. Już 22 PAŹDZIERNIKA na półkach księgarniach w całej Polsce stanie moja debiutancka książka. Przez ostatnie 6 miesięcy to ona spędzała mi sen z powiek i pochłaniała każdą wolną chwilę!!!!!! - pisała podekscytowana autorka na FB.


Na jej potrzeby jeszcze dłużej stałam w kuchni, testowałam jeszcze więcej potraw, jeszcze wnikliwiej zgłębiałam wiedzę z zakresu dietetyki i układałam nowe zestawy ćwiczeń. Wszystko po to, by jak najdokładniej dopasować moje porady do potrzeb każdego z was. Później spisywałam nowe przepisy, spostrzeżenia i doświadczenia, by moja pierwsza publikacja zachęciła jak najwięcej osób do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia - pisała Anna.


Kupicie sobie poradnik żony Roberta Lewandowskiego?Lewandowska rusza z promocją książki, na pierwszy ogień Gala

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!