Lewandowska trafiła w słaby punkt Chodakowskiej (Instagram)

przejdź do komentarzy

A jednak w czymś jest krok dalej.

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Kiedy kilka tygodni temu Ewa Chodakowska wyznała, że nie ma czasu na czytanie książek, plotkarskie media z triumfem oznajmiły, że trenerka nie jest aż tak idealna, jak się wydaje. Pojawiły się ironiczne komentarze sugerujące, że jedyne książki, z jakimi Chodakowska ma do czynienia, to jej poradniki.

I tu wkracza na scenę Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała na Facebooku swój wakacyjny bagaż, a w nim książki. Na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się też zdjęcie trenerki leżącej na kanapie z kubkiem w jednej ręce i z książką w drugiej:

Nawet gdy się relaksujecie, możecie pomyśleć o swoich nogach.
Wystarczy położyć je nieco wyżej, aby zmniejszyć ✔️zmęczenie i ✔️poprawić krążenie po całym dniu/ tygodniu aktywności
- napisała trenerka.


Instruktorka zachęciła też do dzielenia się tytułami książek, które czytają śledzący jej profil:

Podzielcie się w komentarzach, jakie książki najchętniej czytacie, bo wierzę, że i w tych zainteresowaniach pokazujecie swoje "ja".


Punkt dla Lewandowskiej?Czas na zasłużony urlop!󾓚☀️Mam już niezłe doświadczenie w podróżach ✈️i mimo że je lubię, to przyznaję: warto być...

Posted by Anna Lewandowska on 24 maja 2015


Relaks...☀️ Nawet gdy się relaksujecie, możecie pomyśleć o swoich nogach. Wystarczy położyć je nieco wyżej, aby zmniejszyć ✔️zmęczenie i ✔️poprawić krążenie po całym dniu/ tygodniu aktywności. Podzielcie się w komentarzach, jakie książki najchętniej czytacie, bo wierzę, że i w tych zainteresowaniach pokazujecie swoje „i”. Miłej niedzieli!📖📚 #UseYourAnd Time to Relax ... ☀️ Even when you relax, you can think about your legs. Just put it a little bit higher, to reduce ✔️fatigue ✔️Improve blood circulation after a day / week of activities Share in the comments, what are your favourite books , because I believe that in these interests you are showing the real "i". Have a good Sunday! 📖📚 #UseYourAnd #chillout #book #relaxtime #read #healthy #AnnaLewandowska #GilletteVenus #healthyplanbyann

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Lewandowska trafiła w słaby punkt Chodakowskiej (Instagram)

Lewandowska trafiła w słaby punkt Chodakowskiej (Instagram)

Lewandowska trafiła w słaby punkt Chodakowskiej (Instagram)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!