Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

przejdź do komentarzy

Tajemnica obszernej sukienki modelki na Elle Style Awards rozwiązana.

lily cole lily cole/© Fame/Flynet
Choć ma dopiero 27 lat, Lily Cole w modelingu jest już niemal weteranką. Modelka zaczęła karierę mając 14 lat. Na londyńskiej ulicy zauważył ją Benjamin Hart, Lily szybko podpisała kontrakt z agencją Storm Models, z której wywodzą się między innymi Kate Moss oraz Cindy Crawford.

Cole zadebiutowała na okładce włoskiego Vogue'a, po sesji dla magazynu okrzyknięto ją "twarzą roku". Lily jest uwielbiana między innymi przez znanego fotografa Stevena Meisela, który przepada za jej rudymi włosami i jasną cerą.

Nagrodzona w 2004 roku tytułem najlepszej brytyjskiej supermodelki, Cole należy do grona modelek, o których mówi się, że mają "twarze lalek".

Teraz rudowłosa piękność będzie musiała zrobić sobie chwilę przerwy. Właśnie ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka.

Jest to odpowiedź na plotki, które pojawiły się po gali Elle Style Awards, w czasie której modelka pozowała w długiej, luźnej sukni.

Ojcem dziecka jest partner Cole, Kwame Ferreira. Chłopak modelki ma 36 lat, jest założycielem i szefem firmy Kwamecorp, która działa w sferze nowoczesnych technologii, współpracuje z takimi gigantami, jak Samsung czy Intel.

Przyszłym rodzicom gratulujemy.I am very happy to tell you ... http://news.impossible.com/woman-has-impossible-baby/

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lily cole (@lilycole)
Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Lily Cole jest w ciąży (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!