Limitowana kolekcja Karla Lagerfelda dostępna w Zalando!

przejdź do komentarzy

Już od 11 czerwca!

karl lagerfeld karl lagerfeld/mat. prasowe
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czy Karl Lagerfeld lubi sport? Odpowiedź wydaje się być prosta. Jasne, że tak, bo przecież trenuje modę, a owocem tych treningów jest zainspirowana sportem limitowana kolekcja KARL LAGERFELD Sport City dla kobiet, która już od 11 czerwca będzie ekskluzywnie dostępna w Zalando!

Jaka jest sportowa kolekcja Karla Legerfelda?

Kolekcja KARL LAGERFELD Sport City zawiera 18 artykułów składających się z nowoczesnych materiałów sportowych połączonych z typowymi modowymi akcentami.

Limitowana kolekcja Karla Lagerfelda dostępna w Zalando!


Inspiracją najnowszej kolekcji domu mody KARL LAGERFELD jest sport. Kolekcja "Sport City" obejmuje artykuły pret-a-porter i akcesoria o szykownej i atletycznej estetyce. Składająca się z 18 sztuk kolekcja premium jest ultra nowoczesna, gdyż łączy perforowaną skórę, lekki neopren i krepę z mocnymi detalami takimi jak: metalowe paski folie, zamki i ozdobne taśmy.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z domem mody KARL LAGERGELD i będziemy oferowali kolekcję ekskluzywnie online. KARL LAGERFELD jest częścią naszej oferty premium już drugi sezon i inspiruje tych, którzy kochają marki światowych projektantów." - podkreśliła Claudia Reth, Fashion Director of Zalando.

Limitowana kolekcja Karla Lagerfelda dostępna w Zalando!


Kampania została sfotografowana przez Jana Weltersa.

Odkryj zainspirowaną sportem limitowaną kolekcję KARL LAGERFLED Sport City dostępną ekskluzywnie online w Zalando!

Kolekcja dostępna jest TUTAJ.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!