Lindsay Lohan wychodzi za mąż!

przejdź do komentarzy

Czy RÓŻNICA WIEKU nie będzie w tym przypadku problemem?

lindsay lohan lindsay lohan/Instagram, Fameflynet
Jak donoszą zagraniczne portale, Lindsay Lohan (29 l.) przyjęła oświadczyny od Egora Tarabasova zaledwie po ośmiu miesiącach związku! Ten 22-letni mężczyzna rozkochał w sobie aktorkę do tego stopnia, że nie potrafiła mu odmówić. Jednak, czy różnica wieku pomiędzy nimi nie jest przeszkodą?

Zobacz więcej: Lindsay Lohan wydaje 2500$ na swojego sponsora

Jedno jest pewne: Lindsay będzie na pewno oszałamiającą panną młodą. Wszystko dlatego, że odkąd poszła na odwyk, to odcięła się od towarzystwa, które niszczyło jej życie.

Ta niemal 30-letnia kobieta sama przyznała również, że potrzebuje stabilizacji, ponieważ jej dotychczasowy tryb życia mógł ją "wpędzić do grobu". Aktorka stwierdziła przy tym, że przez alkohol i narkotyki, zniszczyła sobie karierę oraz pozycję w świecie filmu. Wszystko to sprawiło, że zyskała motywację, aby zadbać w końcu o zdrowie.

Dodatkowo, jak twierdzą zagraniczne źródła, rosyjski partner Lohan został bardzo dobrze przyjęty w jej rodzinie. Matka aktorki miała nawet stwierdzić, że "ma na nią bardzo dobry wpływ".

Zobacz więcej: CO MA NA SOBIE LINDSAY LOHAN? (FOTO)

Czy uważacie jednak, że różnica lat w tym związku, może w przyszłości rodzić jakieś problemy? A może to nie ma żadnego znaczenia, skoro Lindsay czuje się kochana i w końcu nie czuje potrzeby sięgania po używki?


You make me smile babe. ❤❤❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lindsay Lohan (@lindsaylohan)
Lindsay Lohan będzie MĘŻATKĄ!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!