Lindsay Lohan została sprzątaczką

przejdź do komentarzy

Zawsze to nowy wpis w CV.

lindsay lohan lindsay lohan/© Janet Mayer / PR Photos
Czasami trzeba trafić do ośrodka leczenia uzależnień, żeby nauczyć się podstawowych czynności. Tak więc odwyk jest dla Lindsay Lohan zbawienny pod naprawdę wieloma względami.

Aktorka właśnie uczy się sprzątać. Porządki to codzienne zajęcia pacjentów Cirque Lodge w Utah. Lohan musi codziennie sprzątać własny pokój oraz ubikację. Mało tego - uczy się nawet podstaw ogrodnictwa.

Jane P., jedna z pacjentek ośrodka, zdradziła mediom, jak wygląda dzień z życia gwiazdy na odwyku:

Pobudka o 6 rano, pół godziny na codzienną toaletę, następnie spacer nad rzekę. Śniadanie o 8 rano, ale wcześniej jest jeszcze czas na medytację. 8:30 - sprzątanie, zaś o 9:00 wszyscy pensjonariusze ustalają pozostały plan dnia, który obejmuje m.in. jazdę konną i ogrodnictwo. Można jednak skorzystać z małych luksusów takich jak masaż, czy pedicure. Te przyjemności to oczywiście tylko część terapii - plan wypełniony jest po brzegi tak, że pacjentom zostaje zaledwie godzina wolnego czasu w ciągu dnia.

Jeszcze kilka takich sesji i Lindsay nauczy się gotować. Programy kulinarne są ostatnio popularne, a przykład Marthy Stewart dowodzi, że nawet kucharka może wywołać skandal.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!