Lis przeprasza Kingę Dudę - posłużył się sfałszowanym wpisem

przejdź do komentarzy

Przeprasza też Tomasz Karolak.

tomasz lis tomasz lis/© KAPiF
Podczas wczorajszego programu Tomasz Lis na żywo rozmawiano o kampanii prezydenckiej. Gościem Lisa był między innymi Tomasz Karolak. W pewnym momencie panowie zaczęli komentować wpis córki Andrzeja Dudy, Kingi Dudy, który rzekomo pojawił się na Twitterze. Dotyczył oddania statuetki Oscara za film Ida. Kinga Duda miała zapewniać, że gdy jej tato zostanie prezydentem, odda tę nagrodę.

Tomasz Karolak nie krył oburzenia.

Tymczasem szybko okazało się, że konto, z którego czerpali prowadzący i gości programu było fałszywe. Tomasz Lis i Tomasz Karolak przeprosili Kingę Dudę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tuż przed dzisiejszym programem "Tomasz Lis na żywo" dowiedziałem się o rzekomym wpisie pani Kingi Dudy, córki Andrzeja Dudy w sprawie Oscara za film "Ida", którą to kwestię poruszył w programie Tomasz Karolak. Jak słyszę wpis ten nie jest autentyczny i nie jest autorstwa pani Kingi Dudy. Rozumiem, że tak jest. W tej sytuacji córkę kandydata gorąco przepraszam - napisał Lis.


Szanowni Państwo. Jeśli prawdą jest ze cytowany przeze mnie w programie Tomasza Lisa, wpis Pani Kingi Dudy o oddaniu Oskara pochodzi z fałszywego konta i nie jest autorstwa Pani Kingi,pragnę Ją gorąco przeprosić i stwierdzam ze uległem nieświadomie manipulacji - przepraszał Karolak.


Tymczasem sztab Andrzeja Dudy zapowiada podjęcie zdecydowanych kroków w sprawie programu i wypowiedzi, które się w nim znalazły.Lis przeprasza Kingę Dudę - posłużył się sfałszowanym wpisem

Lis przeprasza Kingę Dudę - posłużył się sfałszowanym wpisem


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!