Liszowska i Zielińska podczas zdjęć strasznie fochują

przejdź do komentarzy

Fotoreporterzy nie przepadają za aktorkami.

katarzyna zielińska katarzyna zielińska/Kapif
Są gwiazdy, które nie istniałby gdyby nie fotoreporterzy i ich zdjęcia - to właśnie dzięki nim niektóre osoby istnieją w mediach i są osobami publicznymi i rozpoznawalnymi.

W programie Agnieszki Szulim Na językach fotoreporter Piotr Podlewski opowiedział o współpracy z gwiazdami i celebrytami - między innymi Katarzyną Zielińską i jurorką Tylko taniec, Joanną Liszowską.

Stwierdził, że obie aktorki strasznie nie lubią być fotografowane, robią problemy i zawsze im coś nie pasuje.

- Nie można jej zrobić normalnego zdjęcia, nie można zrobić chodzonki, zdjęcia z boku, ponieważ od razu podnosi larum, zapienia się - twierdzi fotograf. - Ona teraz nie, ona później, ona już starczy, albo ona jest prywatnie. Koszmar! - dodaje.

Jednak brak współpracy z fotoreporterami może mieć swoje przykre skutki. Przekonał się o tym Krzysztof Kasowski, który zawsze niechętnie pozwał do zdjęć. Lecz gdy dobra passa Kasy minęła sam zaczął prosić się o zdjęcia.

- I po roku na dużym festiwalu, jak już przestał być znany, a wszyscy pamiętali, jak się zachowywał, przeszedł przed nami raz, drugi i nikt go nie zaczepił. Jak szedł trzeci raz, to wziął swoje płyty, podszedł do każdego, wręczył po jednej, i powiedział: "Chłopaki, zrobilibyście mi dwa zdjęcia" - wspomina fotograf.

Ciekawe czy Liszowska i Zielińska przestaną w końcu fochować i zaczną współpracować?Liszowska i Zielińska podczas zdjęć strasznie fochują
Joanna Liszowska

Liszowska i Zielińska podczas zdjęć strasznie fochują
Katarzyna Zielińska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!