Luiza Kobyłecka vel Krużewska zostanie żoną Rutkowskiego?

przejdź do komentarzy

Podobno ślub już w marcu - w Madrycie.

krzysztof rutkowski krzysztof rutkowski/© KAPiF
Ostatnio wokół osoby Krzysztofa Rutkowskiego było sporo szumu. I to nie tylko za sprawą dramatycznego śledztwa dotyczącego śmierci małej Madzi z Sosnowca, ale i przez osobiste kłopoty detektywa.

Kilka dni temu narzeczona Rutkowskiego, Luiza Kobyłecka vel Krużewska stanęła w oknie wieżowca Katolickiego Uniwersytetu w Lublinie - krzyczała, że ma wszystkiego dość i - zdaje się - była o krok od tragedii.

Na szczęście narzeczoną detektywa udało się ściągnąć z okna. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przeszła badania. Okazało się, że przeszła załamanie nerwowe, do którego przyczyniły się dramatyczne przejścia minionych dni.

Teraz Kobyłecka wraca do formy. W rozmowie z Faktem zdradziła, że w marcu prawdopodobnie odbędzie się jej ślub z Rutkowskim. Ten dodał, że uroczystość być może będzie miała miejsce w Madrycie.

Luiza Kobyłecka ma bardzo bogatą przeszłość. 26-latka dla Rutkowskiego rzuciła zakon. Gdy okazało się, że detektyw ma już kobietę, Luiza poszła na studia, potem wyjechała do USA. Po 7 latach ich drogi znów się zeszły.

Para pozowała już razem w sesji da Vivy!, gościła też w studio Dzień dobry TVN. Kobyłecka brała też udział w akcjach prowadzonych przez agencję Rutkowskiego, między innymi pomagała w odbiciu Polki z zaburzeniami psychicznymi, która utknęła za granicą.


Luiza Kobyłecka vel Krużewska zostanie żoną Rutkowskiego?

Luiza Kobyłecka vel Krużewska zostanie żoną Rutkowskiego?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!