Łuszczyca nie przeszkodziła jej w karierze (FOTO)

przejdź do komentarzy

Choć negatywne komentarze pojawiają się do dzisiaj.

zagadka zagadka/Instagram
Jej kariera w modelingu ma prędkość światła. Podbija serce każdego projektanta, ma zadziorna buzię, piękne ciało i chorą skórę.

Cara Dalevingne cierpi na łuszczycę. Nie wstydzi się chorobowych zmian na swojej skórze i nie ukrywa swojego stanu zdrowia, otwarcie przyznaje, że choruje od dziecka.

Modelka umieściła na Instgramie zdjęcie, na którym widać, że jej skóra nie jest w najlepszej kondycji. Natychmiast pojawiły się komentarze typu: OMG. Twoja skóra! Cara potrzebujesz kąpieli, Co za wstrętne nogi. Kąśliwe uwagi nie zostały bez odpowiedzi:

Gwoli przypomnienia, mam łuszczycę i będę ją miała do końca swojego życia. Radzę sobie z negatywnymi komentarzami, ale pamiętajcie - nikt nie jest idealny. Wykorzystujcie swoją indywidualność. Ona sprawia, że jesteś, kim jesteś.

Dla modelki, u której wygląd jest na pierwszym miejscu, łuszczyca to nie lada problem, Cara doskonale sobie z nim radzi.

Będzie kiedyś modelką nr 1 na świecie?

Kim Kardashian również cierpi na łuszczycę, chorobę odziedziczyła po matce, Kris Jenner. Zmiany na skórze wzmaga stres, którego nie brak w świecie show biznesu.

Łuszczyca nie przeszkodziła jej w karierze (FOTO)

Łuszczyca nie przeszkodziła jej w karierze (FOTO)

Łuszczyca nie przeszkodziła jej w karierze (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!