L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

przejdź do komentarzy

To dlatego jej nie pomógł?

lwren scott lwren scott/Fame/Flynet
Jakiś czas temu światem mody wstrząsnęła szokująca informacja - ukochaną Micka Jaggera, projektantkę L'Wren Scott znaleziono martwą w jej apartamencie. Dochodzenie wykazało, że kobieta sama odebrała sobie życie. Powodem samobójstwa miały być problemy finansowe. Wiele osób obwiniało wówczas Micka, o to, że nie pomógł swojej lubej. Na koncie artysty widnieje 305 milionów dolarów, a jej zadłużenie wynosiło "zaledwie" 6 milionów. Dziennikarze postanowili to zbadać.

Jak donosi The Mail on Sunday, Scott ukrywała przed muzykiem swoje finanse, w dodatku wydawała pieniądze lekkomyślnie. Bez jego wiedzy zaciągnęła na przykład kredyt hipoteczny na apartament na Manhattanie (1,2 milionów dolarów), a gdy nie była w stanie go spłacić, Mick zrobił to za nią:

– Każdy wiedział, że w ich związku nie działo się najlepiej. Jej wydatki były lekkomyślne. Z tego powodu dochodziło do poważnych kłótni. Jak na przykład ta, gdy Mick dowiedział się o pożyczce zaciągniętej pod zakupiony przesz niego nowojorski apartament - powiedział przyjaciel pary.


Gwiazdor nie miał ponoć świadomości, że długi L'Wren są aż tak ogromne. Gdyby tylko się przyznała, z pewnością wyciągnąłby pomocną dłoń. Podobno wciąż nie może otrząsnąć się po tragicznych wydarzeniach.

Smutna historia...
 


L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!