Ma chłopaka niższego o pół metra (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Nietypowa para z Brazylii.

elisany da cruz silva elisany da cruz silva/YouTube
Czy ledwie pół metra może stanowić przeszkodę w miłości? Nie! Kiedy jednak owe pół metra to różnica we wzroście na korzyść dziewczyny, miłosny entuzjazm może zmaleć. Ale nie w tym przypadku.

22-letni Francinaldo da Silva Carvalho nie należy do najbardziej rosłych mężczyzn. Brazylijczyk ma zaledwie 160 cm wzrostu. Jego dziewczyna zaś - Elisany da Cruz Silva – jest najwyższą nastolatką na świecie. Ma 210 cm wzrostu i wciąż rośnie!

Pozornie wydawałoby się, że to najmniej dobrana para na świecie. Problemem może być nawet zwykły pocałunek w usta. Żeby do nich sięgnąć Francinaldo potrzebuje stołka lub drabiny.

Czasem czuję się jakbym szła ze swoim młodszym bratem, ale to nie ja go wybrałam dla siebie, lecz bóg – mówi dziewczyna.

Są ze sobą szczęśliwi. Nie zwracają uwagi na złośliwe komentarze i zaczepki. Ludzie czasem odnoszą się do nich w bardzo przykry sposób.

Okazuje się jednak, że to nie koniec problemów Elisany. Kiedy dorastała cierpiała z powodu swojego wzrostu. Miała silne bóle kręgosłupa, klatki piersiowej, kolan, stawów i głowy.

Dzisiaj jej życie jest już zupełnie inne. 18 miesięcy temu spotkała miłość. Zamierza wyjść za mąż i mieć z Francinaldo dzieci.Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Ma chłopaka niższego o pół metra

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!