Maciej Zień już nie wróci do Polski?

przejdź do komentarzy

Takie plotki pojawiły się w związku ze ślubem projektanta.

maciej zień maciej zień/© KAPiF
Przez lata Maciej Zień (36 l.) był w Polsce czołowym, uwielbianym przez gwiazdy projektantem. Na jego pokazach pojawiały się tłumy sław i celebrytów. Aktorki, piosenkarki i dziennikarki chętnie pokazywały się w kreacjach od Zienia, choć te nigdy nie należały do najtańszych.

Obok Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła i duetu Paprocki&Brzozowski, Zień był też ulubionym przedstawicielem świata mody na portalach plotkarskich.

Ostatnio dotarły do nas informacje, że kreator zakochał się i postanowił zalegalizować swój związek. Jako że Zień przyznał się do homoseksualizmu, w Polsce nie miałby szansy wyjść za swego partnera. Wybrał więc Brazylię, gdzie od lat mieszka w swoim domu.

Jak tylko informacje o ślubie pojawiły się w mediach, zaczęto też plotkować o tym, że projektant na stałe wyjechał z kraju i że planuje zamknąć biznes nad Wisłą.

Jednak asystent Macieja Zienia w rozmowie z Twoim Imperium prostuje te rewelacje:

Maciek rzeczywiście zaczyna realizować nowy projekt w Brazylii. Ale to nie oznacza, że ma kłopoty finansowe i wycofuje się z Polski. Owszem, jego krawcowe szukają pracy gdzie indziej, ale skoro on będzie działał tu mniej, one mogą szyć dla innych znanych marek. Maciek z pewnością będzie realizował nowe projekty w kraju, więc z czasem wróci - powiedział gazecie Kamil Piechowiak.


Życzymy szczęścia na nowej drodze życia i czekamy na kolejne pokazy.Maciej Zień już nie wróci do Polski?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!