Macklemore zostanie ojcem!

przejdź do komentarzy

Tak zakończył wszystkie plotki na temat swojego homoseksualizmu.

macklemore macklemore/© Fame/Flynet, instagram
Macklemore i Ryan Lewis przez ostatnie dwa lata awansowali do miana jednych z większych gwiazd hip hopu, mimo że nie cieszą się szacunkiem wśród starszych raperów. Dlaczego? W ich piosenkach często poruszany jest temat homoseksualizmu i sami muzycy byli podejrzewani o bycie gejami. Wszytko zaczęło się od piosenki Same Love, która uznana jest za współczesny hymn równości.

Dodatkowo na koncertach Macklemore występował w koszulce z napisem Zalegalizować gejowskie małżeństwa. To było jasne, że muzyk natychmiast zostanie posądzony o bycie gejem, a jak twierdzi Eminem w hip hopowym świecie nie ma miejsce dla rapujących homoseksualistów.

Tak więc Macklemore i jego towarzysz musieli się zacząć tłumaczyć:

Dorastanie z wujkiem gejem i bycie z nim było ważną częścią naszej rodziny. Miał na nas duży wpływ. Najlepszy przyjaciel mojego ojca był gejem. Mój fryzjer był gejem. Mój wujek miał restaurację, która była ważnym miejscem dla lokalnej społeczności LGBT. Wychowywałem się w otoczeniu gejów i lesbijek - powiedział muzyk, po czym dodał, że był czas, gdy zastanawiał się, czy sam nie jest homoseksualistą. Raper uznał, że hip hop powinien otworzyć się na mniejszości seksualne, stąd tekst Same Love i emblematy na koszulkach.


Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do orientacji seksualnej Macklemore'a, pora je rozwiać - raper i jego narzeczona, Tricia Davis właśnie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka!

Gratulujemy!


Macklemore zostanie ojcem!

Macklemore zostanie ojcem!

Macklemore zostanie ojcem!

Macklemore zostanie ojcem!

Macklemore zostanie ojcem!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!