Madox do Chajzera: Sam z pana celebryta i bufon!

przejdź do komentarzy

Artysta nie przebierał w słowach.

madox madox/Facebook
Filip Chajzer słynie z kontrowersyjnych materiałów. Pamiętacie jego reportaż o blogerkach modowych? Działo się!

Ostatni wpis dziennikarza na FB też wywołał lawinę komentarzy. Poszło o Madoxa. Chajzer zamieścił zdjęcie jego i Mateusza Magi, pod którym napisał:

Pan z lewej mówi właśnie, że czuje się mężczyzną. To jak ja mam teraz wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną? Jakieś pomysły?


Zaraz potem dodał:

Odpowiadając oburzonym. Jestem człowiekiem o ogromnej tolerancji. Przyjaźnie się z fantastycznymi facetami o których wiem, że są gejami ale do cholery jasnej co z tego ? Nic. Ważne jest to jakimi jesteśmy ludźmi a nie to z kim chodzimy do łóżka. Jestem za legalizacją związków partnerskich bo sam chcę w takim żyć, nie chcę być zmuszany do brania ślubu po to żeby najbliższa mi osoba mogła mnie odwiedzić w szpitalu. To prawo należy się wszystkim. Gejom i lesbijkom również. Bo czemu nie? Moja tolerancja kończy się jednak kiedy ostentacyjne okazywanie swojej "inności" czy po prostu orientacji służy głównie promocji własnej osoby. Celebrytyzm oparty na kontrowersyjnej pozie może wzbudzić przekonanie młodych ludzi, że to łatwa i szybka droga do chorego acz kuszącego świata bankietów, celebów i tekturowych ścianek z modnymi znaczkami. Moim zdaniem jedyna droga do sukcesu to ciężka praca. A jeśli ktoś ma prawo do tego żeby w makijażu i damskim kapeluszu publicznie opowiadać o tym, że czuje się 100% mężczyzną to ja mam takie samo prawo publicznie o to zapytać. Tolerancja to świetne hasło, pojmowane niestety dość wybiórczo...


Na odpowiedź Madoxa nie trzeba było czekać. Artysta nie przebierał w słowach:

Panie Filip Chajzer radzę zapoznać z moja "celebrycką" twórczością, bo poza "kontrowersyjną pozą" jestem artystą z małym dorobkiem artystycznym. To, że pan nie zna mojej twórczości świadczy bardziej o Pana ignorancji niż o mojej "celebryckości".
Proszę także nie cwaniaczyć, bo tak się okazuje, że posty, w których Pan o mnie pisze robią Panu klikalność dużo większą niż pana bieganie w rajtuzach (notabene bardzo męskie;) i pozostałe żarty zrobione na patencie amerykańskim.
Przy okazji gratuluję kreatywności
Sam z Pana celebryta i to większy ode mnie przy okazji jak okazuje sie bufon, który sam nie wiem co znaczy "MĘSKOŚĆ", bo facet potrafi sie przyznać do błędu i wychillować
Troche szacunku do ludzi i już Sza! ^^
Proszę zrobić sobie dobrze i sie nie upadlać dalej dla minuty fejmu


Ostro!

 


Madox do Chajzera: Sam z pana celebryta i bufon!


Panie Filip Chajzer radzę zapoznać z moja "celebrycką" twórczością, bo poza "kontrowersyjną pozą" jestem artystą z mał...

Posted by Madox on 21 maja 2015


Pan z lewej mówi właśnie, że czuje się mężczyzną. To jak ja mam teraz wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną? Jakieś pomysły? ;)

Posted by Filip Chajzer on 20 maja 2015

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!