Maffashion do hejterów: Karma wraca

przejdź do komentarzy

Jest dumna z występu w reklamie.

maffashion maffashion/© KAPiF
Julia Kuczyńska jest z siebie dumna. Jej blog bije rekordy popularności, a ona spełnia swoje marzenia. Cieszy się ze swoich sukcesów i mówi o tym otwarcie. Wczoraj na blogu napisała wiadomość do hejterów. To z okazji występu w reklamie TV:

Moja pierwsza w życiu reklama w tv !!!
Kiedy 3 lata temu ktoś by mi powiedział, że będę miała możliwość spróbowania, zobaczenia i sprawdzenia się w tak wielu rzeczach... Nie uwierzyłabym Tym bardziej bez znajomości, kontaktów i zabiegania na siłę o coś. Nigdy nie byłam typem osoby robiącej coś za wszelką cenę, po trupach do celu... wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Warto wierzyć w marzenia, mieć pasję, być kreatywnym, działać! Można mieć dużo szczęścia, ale szczęściu trzeba pomóc!
Do wszystkich krytykujących dziewczyny prowadzące blogi, krytykujących ich obserwatorów i narzekających, że niedługo pewne osoby wyskoczą im z lodówki. Proszę bardzo... mówicie macie Zamiast spełniać marzenia, realizować się, rozwijać i cieszyć szczęściem innych, a nawet kogoś bliskiego krytykujcie, wyśmiewajcie dalej Karma wraca .


Przyklaśniecie słowom Maffashion?


Maffashion do hejterów: Karma wraca

Maffashion do hejterów: Karma wraca

Maffashion do hejterów: Karma wraca

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!