Maffashion zagrała w filmie! Zobaczcie, jak się POŚWIĘCIŁA dla roli!

przejdź do komentarzy

Pójdziecie do kin?

maffashion maffashion/instagram.com/maffashion_official/
Maffashion doszła do siebie po operacji przegrody nosowej i wpadła w wir pracy. 31-letnia influencerka skupia się już nie tylko na modzie i kampaniach reklamowych, ale także na innych, artystycznych przedsięwzięciach. Dziś poinformowała swoich fanów, że... zagrała w filmie.

Maffashion KOMENTUJE plotki o ROZSTANIU z Czarkiem

Julia Kuczyńska od zawsze chciała być aktorką:


- Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w Planeta Singli 2.


Specjalnie dla roli musiała ubrać zieloną perukę:


- Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu!


Okazuje się, że praca aktorki nie jest wcale taka łatwa:


- Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie.


Maffashion chwali się NOWYM nosem. Widzicie zmianę?

Myślicie, że sprawdziła się w nowej roli? Pójdziecie do kin?Wyświetl ten post na Instagramie.

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w @planetasingli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć ❤️! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chce zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, ze dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnienie, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie 🙌🏼💪🏼 Do zobaczenia w kinach! #planetasingli2 PS Banał ale: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj