Magda Cielecka: Chciałam się zbrudzić

przejdź do komentarzy

Oazowa dziewczyna z różańcem w kieszeni szukała wrażeń.

magdalena cielecka magdalena cielecka/© KAPiF
Magda Cielecka zrzuca z siebie wszystkie maski, z jakimi kojarzyliśmy ją przez ostatnie lata. Coraz częściej mówi o swoich prawdziwych pragnieniach, o nie zawsze kolorowych życiowych doświadczeniach. Napomyka o miłości, rodzinie, zakorzenieniu. Czyżby jedna z lepszych i bardziej niepokornych artystek naszego kina dojrzała?

W rozmowie z Twoim Stylem Cielecka wspomina swoje młodzieńcze lata:

- Miałam 17 lat, startowałam wtedy w konkursach recytatorskich w czarnej długiej spódnicy, z pomalowanymi na czarno ustami, w drewnianych koralach i, czasem, różańcem w kieszeni. Byłam religijna, oazowa, skostniała w poglądach - wymienia.

Potem opowiada o czasach fascynacji teatrem i swoimi ciężkimi rolami:

- Wydawało mi się, że jestem za grzeczna do ról, które gram, że powinnam coś przeżyć, bo niewiele o nich wiem. Moja praca jest niebezpieczna, kusi, żeby sprawdzać na sobie pewne sytuacje, żeby zobaczyć, jak się na nie reaguje, żeby obserwować przykre, trudne momenty i kolekcjonować je w sobie. To może wzbogaca, ale czasem rzuca w nie najciekawsze rejony - mówi Cielecka.

Aktorka wspomina także o dawnych relacjach z mężczyznami:
- Byłam w związku, w którym było dobrze, ale mimo to chciałam spróbować czegoś innego. Zobaczyć jakiś nowy świat, którego jeszcze nie dotknęłam. Chciałam coś wypróbować, sprowokować, zaprzeczyć temu nienagannemu życiu. Chciałam się zbrudzić - wspomina.

Dziś aktorka najwyraźniej dojrzała do pewnych decyzji. Inaczej traktuje mężczyzn, w inny sposób buduje relacje z ludźmi. Wydaje się, że jest cieplejsza i bardziej
tolerancyjna.

Czy Cielecka znajdzie swoją drugą połowę? Czas pokaże. My życzymy odwagi i powodzenia.

Cały wywiad z Magdą Cielecką znajdziecie tutaj.


Magda Cielecka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!