Magda Gessler: Jestem trochę zagubiona

przejdź do komentarzy

"Pewnego dnia obudziłam się w świecie, który nie jest mój".

magda gessler magda gessler/© KAPiF
Na swoim blogu Magda Gessler dzieli się z czytelnikami swoimi wątpliwościami na temat kariery i sposobu funkcjonowania w show-biznesie.

Restauratorka, która prowadzi obecnie dwa programy - MasterChefa oraz Kuchenne Rewolucje, ma niewiele czasu dla siebie. Została celebrytką z wszystkimi tego konsekwencjami - zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. I zdaje się, że te negatywne zaczynają ją przytłaczać.

Na blogu Gessler dzieli się nie do końca wesołymi przemyśleniami:

Jestem spełniona i szczęśliwa, ale... trochę zagubiona. Pewnego dnia obudziłam się w świecie, który nie jest mój. Czuję się niczym bohater – słabego skądinąd – nowego filmu Woody’ego Allena. Facet grany przez Benigniego z dnia na dzień staje się rozpoznawalny. W związku z tym jest łatwym celem ataków. Mniej więcej tak wygląda aktualnie moja codzienność. Obiektywy aparatów, wymierzone jak lufy karabinów we mnie, moją rodzinę oraz bliskich uniemożliwiają „normalność”. Ktoś powie: chciałaś, to masz. Ale rozmiar tego zjawiska naprawdę przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Choć działam zawodowo od wielu lat, a w mediach pojawiałam się już mnóstwo razy, „Kuchenne Rewolucje” okazały się rewolucją także w moim życiu - pisze restauratorka.

Gessler narzeka, że nie ma czasu dla rodziny i przyjaciół. I choć pisze, że realizuje swoje pasje, to można odczuć pewną nostalgię za dawnymi czasami:

Wszyscy, którzy mnie znają z czasów „przed”, wiedzą, że uwielbiam życie towarzyskie. Kiedyś przyjęcia dla przyjaciół organizowałam na okrągło. Spotykała się na nich cała Warszawa. To dopiero było celebrowanie. Wtedy byłam celebrytką, ale w tym pozytywnym sensie! Teraz brakuje mi na to sił. Moi przyjaciele mi nie wierzą. Niektórzy z nich sądzą, że kariera przesłoniła mi wszystko, że straciłam rozsądek w pędzie po karierę. Tymczasem nie mają pojęcia, jak ciężko pracuję i jak wygląda mój kalendarz. Wpadłam w wir, w którym nie mam nawet czasu na świętowanie własnych urodzin. Czy jestem nieszczęśliwa? Nie. Bo robię to, co kocham. I marzę, żeby ktoś chciał ze mną rozmawiać właśnie o tym, a nie o legginsach.

Magda Gessler jest wyraźnie zmęczona popularnością i koniecznością funkcjonowania w celebryckich mediach:

Kilka lat temu, dziwiłam się, że mój bardzo znany i lubiany kolega, zaraz po zakończeniu zdjęć do swojego programu chowa się w garderobie, tylnym wyjściem ucieka do samochodu i pędem wraca do domu. Choć próbował tłumaczyć, nie rozumiałam go. Kilka dni temu zadzwoniłam do niego i powiedziałam: teraz Cię rozumiem. I robię tak samo - pisze restauratorka.

Cena popularności... Nie wiemy czy chcielibyśmy się zamienić. Nawet za duże pieniądze.

Cały post Magdy Gessler przeczytacie na jej blogu.


Magda Gessler: Jestem trochę zagubiona


Magda Gessler przed rozpoczęciem przygody z "Kuchennymi Rewolucjami"

Magda Gessler: Jestem trochę zagubiona

Magda Gessler: Jestem trochę zagubiona

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!