Magda Gessler ma pół roku na poprawę wizerunku?

przejdź do komentarzy

Inaczej żegnajcie setki tysięcy płynące z TVN...

magda gessler magda gessler/© KAPiF
Magda Gessler lubi siebie. Niemal bezkrytycznie. Na wizji rzuca garnkami, klnie, przewraca stoły. Na początku takie zagrywki przyniosły pożądany rozgłos, ale - jak się okazuje - co za dużo, to niezdrowo, bo restauratorka po prostu uważana jest za nieobliczalną.

Krążą plotki, że Gessler dostała od dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka, ultimatum - albo w ciągu pół roku Magda popracuje nad wizerunkiem, albo umowa nie zostanie przedłużona.

Wojciech Szalkiewicz, medioznawca, stwierdził jednak na łamach Super Expressu, że taka zmiana wcale nie musi wyjść jej na dobre.

- Nie może zwyczajnie stać się miałka, bo przecież ludzie tak naprawdę kochają jej wulgarność, jej ostre słowa, przekleństwa. Może stracić przez to widzów. Choć z drugiej strony w obecnej sytuacji zmiana wizerunku może odciągnąć uwagę od nieprzyjemnej dla niej sytuacji.

Wulgarność, przekleństwa - tym się robi karierę?
 
 


Magda Gessler ma pół roku na poprawę wizerunku?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Stefania 13-09-17, 17:25 cytuj
    Pan Wojciech Szalkiwicz sugeruje, że zmiana wizerunku Magdy Gesler może nie wyjść jej na dobre. To porażająca opinia medioznawcy. Panie Miszczak oglądam TVN , chociaż chętniej TVN24 i poraża mnie obraz Magdy Gesler w pańskiej stacji. Jak człowiek mający taki ogromny wpływ na kreowanie obrazu stacji jest w stanie tolerować zachowanie Magdy Gesler. Jest przerażająco wulgarna i ordynarna.Mnie jej zachowanie nie zmieni i zawsze będę oburzona i obrażona widząc takie paskudne zachowania" gwiazdy". Ale inni telewidzowie mogą uważać ,że skoro coś takiego widzą na swoim ekranie to może wszystko jest o.k. A nie jest. Nie uczmy telewidzów chamstwa tego już mamy dosyć. Dbanie o słupki oglądalności winne być w zgodzie z dobrym wychowaniem, kulturą/ np. Ania Starmach/. Magda Gesler robi fatalne wrażenie , wygląda tak jak wygląda ale jej zachowanie jest wielka porażką TVNu.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!