Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów

przejdź do komentarzy

"Chleb, ryż, makaron, ziemniaki, słodycze, majonez - już nie pamiętam, jak to smakuje".

magda gessler magda gessler/© KAPiF
Na swoim blogu, który prowadzi na portalu Na temat, Magda Gessler pisze o swojej diecie. Chwali się, że ostatnio schudła 17 kilogramów. Jak to zrobiła?

Schudłam 17 kilogramów. Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Z balona przekształciłam się w nitkę. Chodzę teraz dziesięć razy szybciej, rozpiera mnie energia, nie czuję obciachu, gdy patrzę w lustro - pisze Gessler.

Nie, nie myślę o jedzeniu przez cały dzień, nie wyję z tęsknoty za węglowodanami. O diecie w ogóle nie pamiętam, działam jak automat. Pewne rzeczy po prostu dla mnie nie istnieją. Są dalekie, mało kuszące, niewidzialne. Chleb, ryż, makaron, ziemniaki, słodycze, majonez – już nie pamiętam, jak to smakuje. Zrezygnowałam z mocnej kawy i herbaty, potraw ciężkich i smażonych. Niechętnie jadam czosnek i cebulę. Właściwie istnieje dla mnie obecnie jeden wymiar smaku. Jem wszystko to, co kwaśne.

Restauratorka pisze, że zmieniła dietę i styl życia podczas pobytu w Meksyku. To tam zrezygnowała z pieczywa i przestawiła się na dietę białkowo-jarzynową:

Podstawą mojej diety są surowe ryby oraz mięso, pieczołowicie marynowane w soku z limonki. Jeśli jem pomidory, kroję je i kropię sokiem z cytryny. I mięso, i warzywa gęsto posypuję pietruszką oraz kolendrą. Każdy dzień zaczynam od skromnego, ale cudownego śniadania: jem zawsze jajko na miękko, w akompaniamencie soku z limonki oraz grejpfrutów, do tego szklanka letniej wody, mały łyk niezbyt mocnej kawy, od czasu do czasu z finiszem w postaci plastra chudego białego sera.

Więcej o diecie o samopoczuciu Magdy Gessler przeczytacie na jej blogu.

Jedno wiemy dziś na pewno - czas puszystych kuchennych bogini kończy się. Najpierw schudła Nigella Lawson, teraz Magda Gessler.

Czy nadal będą nas zachęcać do jedzenia tuczących przysmaków?


Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów

Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów

Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów


Ostatnie zdjęcia Magdy Gessler zrobione podczas wręczenia Wiktorów

Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów

Magda Gessler: Schudłam 17 kilogramów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!