Magda Kumorek w nowej Pani

przejdź do komentarzy

Znów jest na fali dzięki roli w Przepisie na życie.

magdalena kumorek magdalena kumorek/© KAPiF,Pani
Magdalena Kumorek na małym ekranie pojawiła się w serialu Samo życie. Miała wtedy 22 lata, studiowała. Pracy na planie filmu poświęciła dwa lata. Wstawała o 6.00, z planu schodziła po 22.00. Wreszcie powiedziała "dość".

Na moment zerwała z Warszawą, przeprowadziła się do Wrocławia. Jednak ostatnio świat serialu znów ja pochłonął - Kumorek dostała główną rolę w Przepisie na życie TVN.

W nowej Pani aktorka opowiada, jak dochodziła do punktu, w którym jest dziś:

Miałam w warszawskiej PWST profesorkę, która mnie cisnęła. Nie wiedziałam, z jakiego powodu. Była pierwszą osobą na mojej drodze, która powiedziała: „Dziecko, nie umiesz”. Wcześniej nauczyciele czy wykładowcy w szkole muzycznej tylko mnie chwalili. Byłam trochę rozpuszczona. Trafiam na studia, a tu ktoś ma do mnie jakieś „ale”! Wchodziłam na zajęcia i z miejsca zaczynałam płakać. Profesorka dawała mi zadania, których, być może, nie umiałam wykonać. „Dlaczego, panienko, nie potrafisz?”, pytała. I wreszcie zdarzyły się zajęcia przełomowe. Wkurzona na samą siebie, że znowu chce mi się płakać, wykrzyczałam to, co miałam powiedzieć. Wtedy usłyszałam: „Chyba jednak umiesz”. Ta profesorka była pierwszym murem, który musiałam pokonać.

W rozmowie Kumorek zdradza również, co ją denerwuje w zawodzie, który uprawia i jak radzi sobie ze stresem oraz szybkim tempem życia.

Jeśli lubicie Ankę z Przepisu na życie, tu znajdziecie fragment rozmowy z aktorką. Całą przeczytacie w papierowym wydaniu magazynu Pani.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!