Magda Steczkowska: Nie przelewało się u nas w domu

przejdź do komentarzy

Bułeczki się jadło przez weekend same albo z masełkiem.

magda steczkowska magda steczkowska/©KAPiF, TVN
Opuszczenie rodzinnego gniazda i wyjazd na studia - te chwile zapadają w pamięci. No bo w końcu trzeba nauczyć się radzić sobie samodzielnie i to nierzadko w dużym, obcym dla nas mieście.

Jedni mieli łatwiej, inni gorzej. Magda Steczkowska w wieku 15 lat przeniosła się ze Stalowej Woli do jednej z poznańskich szkół. Nie wspomina tego najlepiej - czuła się samotna i brakowało jej pieniędzy na posiłki. Tak opowiedziała o tym ostatnio w DD TVN:

- To był bardzo trudny okres mojego życia, bo miałam zaledwie 15 lat. W prawdzie pojechałam do szkoły z internatem, ale to było 500km od domu. Do domu żeby się dostać, to trzeba było jakichś 14-stu godzin, więc pierwszy raz do domu od pierwszego dzwonka pojechałam dopiero na Święta Bożego Narodzenia. Na weekendy zostawałam sama albo z moją przyjaciółką, która równie miała do domu daleko i oczywiście miałam opłacone szkolne obiady, ale w weekendy trzeba było sobie różnie radzić. Nie było takiej możliwości, żebym ja mogła poprosić rodziców o pieniądze. Oczywiście, oni by mi dali. Tylko ja wiedziałam, że w ten sposób, wiesz no, nie przelewało się u nas w domu, więc sobie z koleżanką radziłyśmy na różne sposoby. No, bułeczki się jadło przez weekend same lub z masełkiem, przestałam słodzić herbatę. Później, w wieku 18 lat zaczęłam pracować. Przeprowadziłam się do Warszawy.

Jedno jest pewne - takie doświadczenie uczy życia i pomaga w przyszłości.

Zgadzacie się?
Cały wywiad tutaj.

Magda Steczkowska: Nie przelewało się u nas w domu

Magda Steczkowska: Nie przelewało się u nas w domu

Magda Steczkowska: Nie przelewało się u nas w domu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!